Skocz do zawartości

Equalizer W Radiu I Firmware Do Ifp-1xx


Publius Enigma

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego w nowszym niż standartowym firmware (poza amerykańskim) nie działa equalizer w radiu (IFP-180TC) ??? Czy ktoś zna sposób aby zaczął on działać w inny sposób niż po ściągnięciu amerykańskiego firmwaru? Ten amerykański 3.00 jest jeszcze biedniejszy niż standartowy co był w odtwarzaczu... W ostateczności czy ktoś wie jak powrócić do fabrycznego firmwaru? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, radio nie ma wcale equalizer'a i to w każdym modelu iRiverów, no ale moge sie mylić...

 

Jesli chcesz wrócić do fanrycznego oprogramowania, to musisz najpierw sciaganc ten straszy firmware i zrobic upgrade według instrukcji.

 

jesli masz wersje tą z menagerem to z menu tools wybierasz upgreade firmware i szukasz sobie pliczku *.hex

 

jesli masz wersje UMS to wystarczy ze do głownego katalogu root skopiujesz plik z firmware (*.hex). Odłaczysz playerka od USB.

Przejdziesz do "General" przez przytrzymanie przycisku NAVI/MENU , wejdzie do "Firmware upgrade" i jak sie zapyta czy chesz zrobic upgrade zanzaczasz YES.

 

Po całej operacji nie zapomnił zrobic format playerka.

 

Lepszego info co do upgrade'u znajdziesz tu http://poland.iriver.com/ w dziale sterowniki & firmware.

najlepiej poczytaj na wszelki wypadek, bo ja nie jestem fachowcem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności