Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki od 350


Rekomendowane odpowiedzi

witam , jestem nowy ,czytalem duzo o słuchawkach , na rynku jest tyle marek i kazda twierdzi ze ma wyjatkowy bass , preferuje zamkniete słuchawki ,nauszne zeby jakos to wygladalo, i by tlumilo otoczenie chociaz troche , mam nadzieje ze moj ipad je uciagnie, szukam sluchawek od 350-do nawet 500 zl albo wiecej jesli beda dawaly porzadany efekt , moja muzyka jest techno ,hard style choc chcialbym by moja dziewczyna tez mogla posluchac swojego lekkiego rocka , podobaja mi sie akg 460 bo ja mam talent do urywania kabli nie chce helmu na glowie tylko cos w stylu q460,lub wieksze, wiem wiem dobrze by bylo wpasc do jakiegos sklepu , ale prosze jakby mogl mnie ktos nakierowac na jakies konkretne modele bo niechce szukac po marszalach itd :D w sklepie , dodam ze lubie jakis wyrafinowany bass ,jesli sluchawki beda powalaly na nogi moge dac do 600 tylko pod warunkiem ze beda dobre , odtwarzacz Ipad 3 gen i komputer a muzyki slucham w domu wieczorkiem , idac do szkoly czy poprostu jadac na dlugich trasach

za bledy przepraszam pisze z francuskiej klaw. :D Pozdrawiam odpowiadajacych

Edytowane przez bolex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności