Jump to content
  • Similar Content

• By bb3
      Dzień dobry.
      Jest tu dużo mądrych osób, które mają doświadczenia z różnymi słuchawkami.
      Szukam słuchawek z w miarę liniową charakterystyką do 200zł? Będę pracował na nich z dźwiękiem. Czy Akg k240 studio za 250 zł to jedyny słuszny wybór z tych tańszych? Może jest coś tańszego? Przeszukałem internet ale ciężko mi było znaleźć coś konkretnego.
    • By muf18
      Witam.

Chciałbym się Was spytać co sądzicie o tych słuchawkach. Szukam bezprzewodowych do 700 zł, i te dwa modele mi się rzuciły w oczy. Oba są raczej polecane z tego co widziałem.
      Oczekuje podobnej charakterystki do Superluxów HD668B i HD681B, z większą detalicznością, bardziej mi odpowiada jasne granie.
    • By batbilo
      Witam 
      Może w nie odpowiedniej kategori ale sie pytam:)
      Szukam słuchawek do 150 zl lub więcej zależnie od jakości sprzętu moge podwyższyc do 200 zl lub ciut więcej ale to maks i bardzo ewntualnie
      Szukam raczej wokółusznych głównie do muzyki (rock np:limp bizkit , faith no more , linkin park czy metal lub pop z lat 60)i gier strzelanek i gier wyścigowych 
      Ma byc dobry dźwięk i wykonanie 
      Chce raczej coś polskiego aby wesprzec naszych
      myśle o tonsill choć nwm jakie 
      genesis radon 610 wydaja sie spoko i spc gear też polskie ale nie wiem jak tez z nim 
      sharkoon niby też ciekawe choc szkopskie
      za wszystkie rzeczowe odpowiedzi dziękuje i pomoc

• By Kabizov
      Jak nazwa tematu wskazuje, chciałbym zaczerpnąć się opinii od osób, które albo użytkują laptopy gamingowe, albo po prostu się na nich znają.
      Jestem osobą często zmieniającą miejsce pobytu, której stary, 10-letni PC do gier nie spełnia już swojej funkcji (nie tylko z powodu braku łatwej możliwości przenoszenia, ale i technologicznie nie nadąża za tytułami nowszymi niż 2015). Posiadam laptop do pracy i studiów, który sprzętem gamingowym zdecydowanie nie jest - załatwiam na nim wszystko inne, więc szukam teraz sprzętu tylko i wyłącznie pod gry:
      - sprzęt ma być możliwy do przeniesienia - zapakowania w torbę, walizkę - nie musi być klasycznym sprzętem mobilnym, od tego mam 13-calowego lapka. Preferowaną przekątną ekranu w gamingówce będzie cokolwiek powyżej 17 cali; waga podobnie nie ma znaczenia, widziałem 17-calowe OMEN-y, które miały 4.85 kg - nie jest to żadną przeszkodą, jeżeli idą za tym lepsze osiągi czy efektywniejszy Cooling system. Jeżeli dobrym rozwiązaniem byłby zakup zewnętrznego GPU, to również nie jest to przeszkodą 
      - gram głównie w gry fabularne - mój stary stacjonarny PC niestety nie mógł poradzić sobie z Kingdom Come Deliverence, w planach mam też Cyberpunka, więc - jeżeli dobrze rozumiem - będzie mi potrzebna spora pamięć RAM (16+) i niezła karta graficzna. Procesor chyba ma znaczenie, gdy gra się w coś esportowego; mógłbym przyoszczędzić na nim
      - laptop musi być długowieczny, podobnie jak mój PC, co za tym idzie musi mieć zaawansowany układ chłodzenia chroniący części przed przegrzewaniem się
      - mój planowany budżet to: ok 4 500 - 6 000 (ewentualnie 7k, jeżeli znalazłoby się coś diametralnie lepszego od sprzętu za 6).
      Myślałem nad tymi komputerami:
      https://www.morele.net/laptop-hp-hp-omen-x-2pk91ear-abb-6950957/
      https://www.x-kom.pl/p/570393-notebook-laptop-156-dell-inspiron-g3-3500-i5-10300-16gb-5121tb-w10-gtx1650.html
      https://www.x-kom.pl/p/527260-notebook-laptop-156-hp-pavilion-gaming-r7-3750h-8gb-512-w10-1660ti-144hz.html
      To tylko moje sugestie. Nie znam się na tym za bardzo, chciałem zaczerpnąć radę od osób bardziej doświadczonych.

Z góry dziękuję za sugestie czy rekomendacje ; )

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy