Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Panasonic HJE160 czy Creative EP-630?!


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie jak w temacie. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy nimi. Chce kupić słuchawki dokanałowe za max 60zł, one akurat zmieszczą się w tej graniczy. Panasonici przemawiają do mnie swoją wytrzymałością (miałem hje120, wytrzymały rok przy dość częstym użytku), co do ep630 to nie wiem jak u nich z wytrzymałoscią i oto się bardziej martwię, bo myślę że dźwięk na podobnym poziomie. Pozostaje też kwestia wtyczki, wiem że w Panasonicu jest "L" a w Creativach prosty, boję się trochę tego prostego wtyku że może szybciej się naruszyć czego efektem będzie wyłączenie jednego z kanałów. Słuchawki potrzebuję do telefonu i nie ukrywam że jak jest w kieszeni to wtyk od słuchawek jest na styku górnej granicy kieszeni przez co narażony jest trochę na ruch podczas chodzenia. Które z nich wybrać, czy może polecicie mi jeszcze coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wytrzymałości - od tego masz zawsze gwarancje, wszystko zależy też od szczęścia ,moje HJE120 wytrzymały miesiąc i po słuchawkach. Z tych dwóch brałbym HJE160

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ep630 miałem dawno temu i mi się BARDZO nie podobały. HJE120 kupiłem dzisiaj, póki co są niewygrzane ale już słyszę, że grają poprawnie. Opisz co ci się nie podobało w brzmieniu hje120 i może coś doradzimy.

Nie to że mi się nie podobały, były nawet spoko, choć trochę przyciche (Trzeba było dać troche głosniej niż jak miałem jeszcze poprzedniki czyl jakieś samsungi standradowe z zestwu z telefonem), poprostu się zepsuły (najpierw jedna ze słuchawek grała jakby bez bassu, a później drugi kanał padł całkowicie). Teraz używałem standadowych od LG (z zestawu z telefonem) były naprawde ok. Teraz jak założyłem hje120/hje160 (nie moje cięzko mi powiedzieć które to były, ale raczej 120) to różnica była w tonach wysokich, panasonici jak je "ukublają" że tak powiem. Natomiast jak założyłem hje270, które są dużo droższe od tych ew. 120 to o dziwo efekt kubła był jeszcze większy no i były cichsze o dziwo od tych rzekomych 120. A no i zauważyłem że Panasonic wypuścił niedawno model hje125 który wg. teorii różni się delikatnie zakresem częstotliwości względem hje120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności