Skocz do zawartości

Reklamacja Cresynów c415


dusiek119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
w moich ww. słuchawkach kupionych w mp3store w Warszawie w dniu 15.06.2012 ostatnimi dni zaczeła przerywać lewa słuchawka
problem leży we wtyczce lub kablu zaraz za nią , ponieważ gdy nim porusze słuchawka gra labo nie gra
chodzi mi o to , czy :
1.Przyjmą słuchawki na gwarancje lub wymienią (nie noszą oznak uszkodzenia zewnętrzengo)

2.Jeżeli tak , to czy mam je wysłać? Na jaki adres ?
3.Jak dugo trwał by okres w którym tych słuchawek bym nie miał ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie chce ci sie zajrzeć na strone sklepu? Czekasz jak ktos poda ci informacje na talerzu? Reklamowałeś coś w życiu, oddawałeś na gwarancji? Pomyśl troche to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie znalazłem tych informacji , a zanim odpiszą na email minie troche czasu .
Pozatym na stronie polececają forum jako wielkie źródło informacji :-)
Pomyślałem że może ludzie pomogą bo mają doświadczenie w tych sprawach a ja niestety (a może stety że mi sie rzeczy szybko nie psują) nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.serwis.mip.bz/_info/

 

Ludzie dajcie żyć. Oddzielcie moja prace od przyjemności jaką chciałbym aby było bycie użytkownikiem tego forum. Wszelkie informacje są na forum lub wystarczy wpisać w google. Trzeba tylko chcieć. Odpowiadam dziesiątki razy na głupie pytania w ciągu jednego dnia! Nie pracuje 24h godziny na dobę dla Mp3store mam też swoje życie.

Słuchawki ci przyjmą bo taki jest ich obowiązek. Czas wykonania naprawy jest różny zazwyczaj to max 21 dni. Najlepiej oddać tam gdzie kupowałeś. Jak ci się nie chce wyślij do siedziby firmy. Dane pod linkiem serwisu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej padające pytania od userów:

- Jestem użytkownikiem forum możesz mi podać jaki jest adres www sklepu mp3store? (pytanie na forum skierowane do mnie na PW lub często na skype sklepowym)

- Czy sprzedajemy podróbki?

- Czy mogę wystawić certyfikat oryginalności produktu? (najczęściej przy Koss PP)

- Czy mogę podać jakie modele słuchawek mamy w ofercie? Na moja odpowiedź, że pełna oferta jest na www sklepu, user odpowiada, ale tam jest tego tak dużo że lepiej mi się będzie czytało jak napiszesz mi w PW.

- Kupiłem produkt x w mp3store y gdzie mam wysłać w ramach gwarancji? ...a nie możesz oddać do sklepu? Takich pytań jest kilka w ciągu jednego dnia.

- Ukradziono mi słuchawki, ale mam paragon czy mogę to reklamować i otrzymać nowe słuchawki? - bez komentarza

- Już 5 dni moje AKG są w serwisie dla mnie jest to za długo, ile one jeszcze będą tam leżeć? - wszystko jest w zgłoszeniu serwisowym - warunki. ...ale ja ta kartke wyrzuciłem.

- Kupiłem u ciebie/u was odtwarzacz i nie działa, co mam robić? - okazuje sie najczęściej ze włączony jest hold a klient nie zajrzał nawet do instrukcji - podobnych pytań jest też kilka tygodniowo

- Mogę zostać twoim przyjacielem na forum, proszę? - smutne

- Na gwarancji napisane mam 24 miesiące, a ile faktycznie? - wiecie dla niepoznaki piszemy 24 a faktycznie jest 60 miesięcy gwarancji :)

Na dokładke kilka telefonów w nocy: czy te słuchawki są lepsze niż te? na stronie macie błąd (stary jest 2ga w nocy!), o której będzie otwarty dziś sklep w Krakowie? (7 rano w sobotę, pytanie do mnie do Łodzi)

 

To tylko z tego tygodnia i mały wycinek, więc proszę szanujmy się w obie strony! Mam płacone za konkretne rzeczy, obecność na forum do tych czynności nie należy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności