Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje wygodnych słuchawek do 200zł.

Moimi faworytami są akg k514 mkII i Shure SRH240 ewentualnie Sennheiser HD 201.



- Czego słucham? do czego będą używane?

I tu jest problem bo...praktycznie wszystkiego i do tego lubię od czasu do czasu za przeproszeniem pier***nąć basem.

Dużo też gram ale to nie jest mój pryjorytet w wyborze słuchawek.


- Pod co je podepnę? Gdzie będą używane?

Używać będę ich tylko w domu i będą podpięte pod kartę muzyczną Xfi gamer.


- Czego wymagam?

Wygody(mam baardzo wrażliwe uszy),dobrego dźwięku i w miarę dobrego basu.


Które byście doradzili?



Akg k514 mkII zobaczyłem na tej stronie: http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne/

jedyne minusy o których udało mi się wyczytać to trochę słaby bas co nie do końca mi odpowiada.


Jeżeli chodzi jeszcze o akg to są to słuchawki półotwarte więc się trochę martwię że dźwięk będzie się z nich zbyt mocno wydostawał i będzie słyszalny w moim mikrofonie 'samson go mic' co było by wielkim problemem. (Wcześniej nie miałem do czynienia z półotwartymi)

Edytowane przez Hey27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz shurki i rób mod Perula - miód na uszy ;)

Jak tam z wygodą?

Dają radę te min. 6h wytrzymać bez dyskomfortu dla uszu?

Zakrywają całe małżowiny?

(Mam strasznie wrażliwe uszy)

Edytowane przez Hey27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodne są baardzo, pady są dość twarde, ale to w niczym nie przeszkadza, bo słuchawki nie naciskają na głowę.

 

Ja dziennie w nich siedzę 3-4h, bez zmęczenia uszu. Najdłużej siedziałem w nich jak dotąd 7h (18-1) a zdjalem je, bo szedłem spać.

 

W pady wchodzą całe uszy.

 

Co do dźwięku, sporo ludzi twierdzi, że mają mało basu, jak dla mnie było ok, bo bas był baaaardzo dynamiczny i za każdym razem gdy słuchawki mruczaly wychodził mi banan na twarz. Po modzie Perula (zależnie od ilości dziur) można zrobić z nich potwory, którymi nie pogardzi żaden bashead, a przy tym inne pasma nie stracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shurki sa duze wiec uszy w nie wejda. Jezeli chodzi o dzwiek to jest taki "rowny"(?). Basu dodaje mod Perula (chwala mu za ten mod)

Ogolem polecam !

P.S Sorki za brak polskich znakow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności