Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne, zamknięte, do 275zł. ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy temat tutaj. Ostatnimi czasy zepsuły mi się Creative Fatality (pechowy zakup, hańba na wieki). Szukam czegoś podobnego do nich w kształcie, bo się przyzwyczaiłem. Muszą posiadać wbudowany mikrofon. Górna cena 275zł. Muzyka: rock, metal i electro. Używałbym ich głównie, jednakże nie tylko, do gier. Co do brzmienia, to jestem każualem, ale nie chce kupić czegoś pokroju fatalitków. Źródło to będzie zwykły Realtek, albo Samsung Galaxy S+. BARDZO mi się podobają AKG GHS-1, jednakże cena, cena, cena. Jakieś pomysły co do zakupu? Z góry dziękuję. ;)

Edytowane przez flosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś fajnego z majkiem. Może po prostu mikrofon na kablu?

Nie będę zachwalał swojego sprzętu który mam na sprzedaż, ale przykładowo philipsy sho7205 mają mikrofon na kablu który na prawde dobrze zbiera dźwięk i jest dość czysty. Jakość samego dźwięku z słuchawek dużo lepsza od fatalitków i odczujesz różnice natychmiastowo. Nie ma co się w nich zepsuć, bo kabel wymienny a pałąk jest niezniszczalny. Przemysl to, jakbyś miał więcej pytań to na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za obie propozycje, obie trafne, zastanowię się nad nimi. ;)

 

//Przepraszam za post pod postem, ale nikt wcześniej nie zauważył tego jako edit\\

Po dłuższym zastanowieniu, bo na wcześniejsze miałem gdzieś koło minuty, znowu mam dylemat. Philips ONeill SHO7205 są za minimum 320zł, a Shure 240 są trochę za duże... Spróbuję jakoś z tego wybrnąć, tymczasem mam pytanie. Jeśli miałbym już wydać coś koło 320-350zł, to AKG GHS-1 byłyby dobrą decyzją, czy to kolejne "słuchawki dla graczy"?

Edit: I nie wiem czemu on sam zamienia się w edit! ;/

Edytowane przez flosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

zwracam sie do Was z prośbą o poradę. Poszukuje słuchawek nausznych do domowych zastosowań, które głownie będą używane prz komputerze stacjonarnym (gry od fps do rpg, filmy, muzyka: deep house, lounge, klasyczny rock/hardrock). Dodam, że mam dużą głowę i spore małżowiny. Przyjąłem limit na słuchawki w okolicach 200-300 zł. Nie jestem audiofilem, więc podejrzewam, że raczej nie odczuję różnicy w przypadku droższych modeli. Na innym forum, jeden z użytkowników zachęca mnie mocno do zakupu SE-A1000 + FiiO E10. Z pozostałych opcji wymieniane są jeszcze SL HD330, CAL!, ATH-T500/AD500, zamiast E10, podają także Maya U5 lub dodatkową kartę muzyczną. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat takiego połączenia. Zależy mi na wygodzie, trwałości i jakości, ponieważ zamierzam korzystać z tego zestawu przez kolejne 2-3 lata. Górny limit jaki sobie ustaliłem to 600 zł na słuchawki +niezbędny osprzęt (DAC, karta dźwiekowa, wzmacniacz lub co polecicie), chyba że będzie zbędny. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneery SE A1000 + Xonar DG. ;)

 

Zostają jeszcze:

- PX360 (klarowny dźwięk, mało bassu)

- CAL! (dobre do gier, ale nie za dobrze wykonane)

Do powyższych oczywiście DG, a jak starczy do FiiO 07K i jesteś w niebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli kupię E07K, to xonara juz nie będę potrzebował? E07K jest DAC'em przenośnym, a mi wystarczy cos "na biurko" (nie wiem, czy dobrze to wszystko rozumuję). Posumowując, stać mnie na te Pioneery SE A1000 + E10 i czy jest to dobre połaczenie? Jeżeli wezmę Pioneery SE A1000 + Xonar DG (czyli 150zł w kieszeni), to czy wystarczy mocy, żeby słuchawki rozwinęły w pełni skrzydła?

Edytowane przez Jorginto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mały offtop z mojej strony , a mianowicie chciałbym się zapytać czy bassmod taki jak w słuchawkach shure byłby dobry do słuchawek sennheiser hd 201 czy w ogóle miałby sens, jeżeli tak prosiłbym o linka do niego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli kupię E07K, to xonara juz nie będę potrzebował? E07K jest DAC'em przenośnym, a mi wystarczy cos "na biurko" (nie wiem, czy dobrze to wszystko rozumuję). Posumowując, stać mnie na te Pioneery SE A1000 + E10 i czy

jest to dobre połaczenie? Jeżeli wezmę Pioneery SE A1000 + Xonar DG (czyli 150zł w kieszeni), to czy wystarczy mocy, żeby słuchawki rozwinęły w pełni skrzydła?

E07K to 2w1. Posłuży jako karta i wzmak. Z tego co pamiętam jest wielkości iPhone, a zasili porzadne słuchawy. :)

 

Najlepiej Pioneery i 07k. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności