Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe i nauszne do 150 zł/ parę (Rap)


Gream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję słuchawek (Dokanałowych i drugich nausznych dla brata), szczególnie ważny jest dla nas w obu przypadkach "idealny" bass, żeby był tylko tam gdzie jest przewidziany przez autora, czyli nie za dużo, nie za mało. Szukamy więc słuchawek na ulicę, takich w których nie będziemy słyszeli miejskiego szumu i rap będzie w nich dobrze płynął.

Odtwarzacz: Samsung Galaxy S (douszne) i Sansa Fuze (nauszne)

Budżet: do 150 zł na parę (Im mniej tym lepiej dla mojej i mojego brata kieszeni, choć wiemy, że dobry dźwięk musi kosztować)

Z nausznych/ wokołousznych mój brat rozważał nad:

KOSS Porta Pro
Maxell Retro DJ
Superlux HD651
Audio-Technica ATH-SJ11
Audio-Technica ATH-SJ33

Z dokanałowych: (Jako iż słucham muzyki z telefonu mile widziany byłby mikrofon, ale przeżyję bez niego)

MEElectronics MEE M9P
Brainwavz Alpha
Brainwavz proAlpha
Brainwavz M1
Jays a-JAYS Two
Jays a-JAYS One
NuForce NE-600X
JBuds J3 Jet

Możecie polecić coś co bardziej odpowiada naszemu gustowi muzycznemu? :) Jesteśmy jak najbardziej otwarci na wszelkie propozycje.

W skrócie:
- Słuchawki nauszne i dokanałowe
- Budżet: max. 150 zł za parę
- Gatunek: Rap
- Przeznaczenie: Do miasta/ do biegania

 

Z dokanałowych szukam czegoś z:

- dobrym kablem, żeby się łatwo nie przełamał

- mile widziane pudełko/etui

- jak w wspomniałem mikrofonem też bym nie pogardził

- no i myślę, że standardem dziś są gumki w różnych rozmiarach,

- w "Niebo wzięty" byłbym gdyby posiadały parę zauszników tzw. odcinków pamięciowych


Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję,
Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podam coś co jest tu wałkowane do znudzenia (poczytaj podobne tematy na tym forum) i sam to już zaczynam robić bo też dałem się na nie namówić ;) AKG k518 a są na allegrocie powystawowe co prawda ogołocone ze wszystkiego ale po 130 pln więc w waszym zakresie cenowym. I w Rapie git bo sam tylko tego słucham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaski kabel sie o wiele mniej plącze;)

 

Mialem jaysy 4 i występuje fatalny efekt mikrofonowy,

Doki to brainwavz lub nuforce,

Nauszne 518 lub koss pp choc kosy wg mnie sa zbyt przekombinowane designem

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dokanałowych mogę osobiście polecić Brainwavz Alpha, mam je od kilku dni i naprawdę dają radę, chociaż za 150 PLN dostaniesz lepsze słuchaweczki to za swoją cenę Alphy są warte kupienia i jeśli masz na cop wydać zaoszczędzone pieniądze to bardzo je polecam bo zadnych braków muzycznych nie odczuwam (chociaż to jednak najwyższa półka nie jest cenowa, a co za tym idzie jakościowa), a i wygoda niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności