Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 150 zł (Rap)


Gream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję słuchawek (Dousznych lub nausznych), szczególnie ważny jest dla mnie "idealny" bass, żeby był tylko tam gdzie jest przewidziany przez autora, czyli nie za dużo, nie za mało. Mój gust muzyczny jest dość rozległy poczynając od jazz'u, przez funk, soul, rock, Blues, lata 60-70, kończąc na Rapie, tym zza oceanu , a szczególnie lata 90 i chyba właśnie rapu najczęściej słucham przemieszczając się z punktu A do B, a takich słuchawek szukam, słuchawek na ulicę, takich w których nie będę słyszał miejskiego szumu i rap będzie w nich dobrze płynął.

 

Odtwarzacz: Samsung Galaxy S

Budżet: do 150 zł (Im mniej tym lepiej dla mojej kieszeni, choć wiem, że dobry dźwięk musi kosztować swoje)

 

Zawsze szukałem słuchawek raczej po cenie, bo co do specyfikacji znam tylko podstawy

 

Z nausznych/ wokołousznych rozważałem:

 

KOSS Porta Pro

Maxell Retro DJ

 

Z dousznych/ dokanałowych:

(Jako iż słucham muzyki z telefonu mile widziany byłby mikrofon, ale przeżyję bez niego)

 

Jays a-Jays One
Brainwavz Alpha

 

Możecie polecić coś co bardziej odpowiada mojemu gustowi muzycznemu? :) Jestem jak najbardziej otwarty na wszelkie propozycje. Potrzebuję też rady, gdyż często słuchawki dokanałowe wypadają mi z uszu (I podobno niszczą słuch) i z tego powodu wybierałem nauszne, ale teraz mając ograniczony budżet liczę na waszą pomoc i rady co do typu słuchawek, który bardziej nadaje się "na miasto" do biegania?

 

W skrócie:

- Słuchawki nauszne lub douszne (zależy co według was jest bardziej odpowiednie)

- Budżet: max. 150 zł

- Gatunek: Rap

- Przeznaczenie:Do miasta/ do biegania

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję,
Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No albo to http://allegro.pl/k518-dj-akg-i3151246926.html do rapu tu polecane najczęściej i tu masz powystawówki (więc w cenie się zmieścisz no i ma różne kolory więc oglądnij) które sam mam a słucham w zasadzie tylko rapu a co do tego zza oceanu to na niech wypada jeszcze lepiej przez bity jakich tam używają :)

Ja w sumie swoje jeszcze wygrzewam ale jest coraz lepiej... no i możliwości ich modyfikacji poprawiających dzwięk, których na tym forum jest mnóstwo (nad którymi sam się zastanawiam)

Także poczytaj i rozważ tą opcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nausznych AKG K518, najbardziej przypadły mi do gustu, ale ktoś polecał mi wyżej wymienione Maxell Retro DJ i KOSS Porta Pro, ale niewiele o nich wiem, recenzje czytałem, ale mam mieszane uczucia.


Z dokanałowych szukam czegoś z:

- dobrym kablem, żeby się łatwo nie przełamał

- mile widziane pudełko/etui

- jak w wspomniałem mikrofonem też bym nie pogardził

- no i myślę, że standardem dziś są gumki w różnych rozmiarach,

 

macie jakieś typy, bo pewnie wybiorę dokanałowe lub nauszne dopiero po przesłuchaniu, choć opinia o samych dokanałowych też mile widziana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dokanałowych to wiele Ci nie powiem bo zazwyczaj słuchałem stockowych bądż jakichś za dwie dychy i w sumie nie było tak najgorzej więc jakieś lepsze mogą zrobić furorę... a co do k518 to w tych powystawowych które Ci podałem znowu nie ma nic tzn. żadnego pudełka woreczka czy nawet przejściówki ale za to kosztują 130zł (i mocno cisną :lol: ) a jak mają być portable to na co to wszystko? poczytaj o nich trochę tu na forum to Ci się wszystko rozjaśni :D

Edytowane przez Mulan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności