Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do biegania do ok 200pln spełniające moje wymagania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą brać forumową. Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

Poszukuje słuchawek do biegania w przedziale cenowym do około 200 złotych. Moim źródłem będzie Samsung Galaxy Note 2 z modem poprawiającym audio AC!D audio Mode. Wcześniej posiadałem słuchawki nuForce ne7m (wykończyłem chyba w nich kabel wysyłałem na gwarancje i dostałem ==>) oraz nuForce ne700m (spotkał je podobny los jak poprzednie). Chciałbym aby moje następne słuchawki łączyły cechy poprzedników (ne7m miały super bas i głębie a ne700m miały fajną górę, średnicę i wokale fajnie brzmiały), a jeśli to możliwe były nawet lepsze. Aha i najważniejsze słucham głównie rap zdarza mi się metal, dubstep oraz król popu.

Rozglądałem się za SoundMagicami PL50 ale nie spełniły moich oczekiwań przy czarnej muzyce i je odesłałem.

Aktualnie rozglądam się za Fischer Audio Eterna rev.1 bo z opisów forumowiczów są zajefajne i są bliskie temu czego oczekuje.

Proszę o propozycje was koledzy i koleżanki.

Pozdrawiam Adam

Edytowane przez gucio1771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishery powinny być dobre. Mogą mieć jednak za dużo basu. Bo mają go więcej jak nuforce.

Warto też zobaczyć soundmagic e10. Basu jest mniej za to jest lepszy jakościowo.

Tylko nie wiem czy będą dobre do biegania tym bardziej, że biegasz z "cegłą". Do biegania są polecane inne słuchawki. Do wyszukania w innych tematach.

I BTW hip hip to kultura a rap to muzyka. Zapamiętaj to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishery powinny być dobre. Mogą mieć jednak za dużo basu. Bo mają go więcej jak nuforce.

Warto też zobaczyć soundmagic e10. Basu jest mniej za to jest lepszy jakościowo.

Tylko nie wiem czy będą dobre do biegania tym bardziej, że biegasz z "cegłą". Do biegania są polecane inne słuchawki. Do wyszukania w innych tematach.

I BTW hip hip to kultura a rap to muzyka. Zapamiętaj to.

dzięki cosheen za odpowiedź poprawiłem dla Ciebie rodzaj muzyki choć dla mnie miejsce muzyki w kulturze hip hop jest dość znaczące, ale nie będziemy się tu wykłócać. Czekam na kolejne propozycje. Co do biegania z cegłą to nie jest tak do końca, jak się ma odpowiednie kieszenie w spodniach. A co do słuchawek do biegania to tylko jedna z licznych funkcji, które będą spełniały urozmaicając mi szarą rzeczywistość. Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że interesują mnie słuchawki z kablem prowadzonym za uchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najlepiej szukaj w takim razie czegoś co ma kątowy jack. Bo wnioskuje, że w tym elemencie poszły Tobie poprzednie słuchawki. Note IMO nadaje się średnio do biegania przez swoje gabaryty. Dodatkowo słuchawki z prostą wtyczką i prędzej czy później gotowe uszkodzenie.

Tak jak pisałem wcześniej poszukaj w takim razie na forum o słuchawkach. Ostatnio było kilka takich w co kupić. Może akurat uda się Tobie coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sie odniesc, tylko do kwesti biegania w eternach.

Sprawdzaja sie znakomicie, tyle ze ja prowadze kabel po plecach i nie uzywam dolaczonych zausznikow (sa dla mnie troche za twarde i niewygodne).

Kabel jest dosc gruby i chyba przez to brak efektu mikrofonowego.

Specyficzna budowa moze powodowac problemy z osadzeniem ich w kanale sluchowym. Poczytaj recenzje tych sluchawek na forum i wpisy posiadaczy. Nie kazdemu odpowiadaly gumki dolaczane przez producenta, a same sluchaweczki trzeba wcisnac dosc gleboko.

 

Co do samego brzmienia, tak jak wszyscy pisza basu jest b.duzo, osobiscie slucham elektroniki z rejonow psyche i ambientu, wiec mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najlepiej szukaj w takim razie czegoś co ma kątowy jack. Bo wnioskuje, że w tym elemencie poszły Tobie poprzednie słuchawki. Note IMO nadaje się średnio do biegania przez swoje gabaryty. Dodatkowo słuchawki z prostą wtyczką i prędzej czy później gotowe uszkodzenie.

Tak jak pisałem wcześniej poszukaj w takim razie na forum o słuchawkach. Ostatnio było kilka takich w co kupić. Może akurat uda się Tobie coś znaleźć.

ne7m z tego co pamiętam miały właśnie kątowy wtyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności