Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki max 350zł


Suro

Rekomendowane odpowiedzi

1. Na same słuchawki chce wydać do 350zł
2.Źródło dźwięku-Komputer z zintegrowaną kartą dźwiękową Realtek ALC892.

Gdy uzbieram kasę to zapytam jaką kartę dźwiękową mam kupić, myślę że będę miał na to około 300zł ale to za jakiś czas.
3. Słuchawki będą służyły głównie do słuchania muzyki (dance, electo, hip-hop, clubowej) przykłady piosenek- [

] [
] też będą służyły w mniejszym stopniu do gier takich jak (farcry3, BF3, Medal of Honor: Warfighter, sniper 2, f1 2012, NFS MW 2012) ale to przy okazji i trzymajmy się głównie muzyki
4. Miejscem użytkowania będzie głównie dom (czasami miasto lub w podróży) myślę o słuchawkach zamkniętych bo dają lepszy bas i izolują od otoczenia, ale nie wiem czy będą konfortowe. Może półotwarte będą dla mnie lepszym rozwiązaniem i będą wygodniejsze, ale nie wiem czy nie stracę wtedy na basie w poruwnaniu do słuchawek zamkniętych. W tym zagadnieniu prosze o porade.
5. Od słuchawek wymagam mocnego basu, który będzie rozbrzmiewał się w uchu, ale też oczekuje dobrych realistycznych, mocnych wysokich tonów jeśli to pomoże w winampie ustawiam korektor na "techno" przy słuchaniu muzyki. moje ulubione barwy to; barwa ciepła,ciemna, W kształcie v- lub u-, Funowe, najbardziej podoba mi się w kształcie u lub v. To chyba tyle moich oczekiwań jeśli czegoś zapomniałem opisać to pytać smile.png Jeśli miały być to słuchawki zamknięte to myślałem nad http://www.djshop.pl/k20,wyprzedaze-i-okazje/i6872,ultrasone,ultrasone-hfi-450.html chyba że macie lepsze dla mnie propozycje. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi smile.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cal! + recabling = 300zl

Shure srh 240 + mod perula ( inaczej do tej muzyki ich nie posłuchasz) + recabling = 300zl

Superlux hd 660 + otwarcie ventow + recabling = 250zl

 

Z używkami wychodzi taniej. Zamiast recablingu polecilbym jednak dozbierac trochę kasy i kupić dobry odtwarzacz/kartę/dac bo nie wykorzystasz potencjału słuchawek.

 

Ew. Cresyn c750h lub panasonic htx 7

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad http://www.djshop.pl/i4583,shure,shure-srh440.html lub http://www.djshop.pl/k20,wyprzedaze-i-okazje/i6872,ultrasone,ultrasone-hfi-450.html które z tych słuchawek będzie dla mnie lepszym wyborem? Mam również pytania co do owych słuchawek

1. solidnośc wykonania tych słuchawek

2. komfort noszenia słuchawek

3. które z tych słuchawek ma mocniejsze basy

4. które z tych słuchawek ma mocniejsze wysokie tony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych drugich na uszach nie miałem.

 

Ale pod względem wygody będziesz z shurek zadowolony. Mam 240 (czyli niższy model) a siedzę z nimi na uszach około 4h dziennie i uszy wgl mi się nie meczw. 440 mają bardziej miękkie pady, więc są jeszcze wygodniejsze.

 

Shure to firma pro monitorowa, więc góra Cię nie pogryzie. Dół jest bardzo ładny, niskoschodzący, więc "będzie pan zadowolony" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 nie sa aż takie wcale szczegółowe posłuchać trzeba ath m50, sennheiser hd 25 lub jakieś bayerdynamici. V znaczy, ze podbite nie znaczy, ze świetnej jakości. Ja jednak wybralbym 750 bo to sprawdzony model który posiada bardzo dużo osób.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ja nie mówię że 750 są gorsze, tylko że ultrasone są bardziej odpowiednie dla mnie pod względem charakterystyki, takiej jak pisałem na początku tematu. Dlatego napisałem ten temat aby wybrać odpowiednie słuchawki dla mojego przypadku, bo nie każdy ma te same wymagania. A to że większość osób posiada 750 to nie musi oznaczać że dla mnie będą odpowiednie. czytałem dużo opinii na temat tych słuchawek, ale może źle to zrozumiałem i jeśli się mylę to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow jak ty chcesz takie cos kupić za tyle kasy to powodzenia. Fiio e10 będzie o wiele lepszym rozwiązaniem.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj i kup cos pewnego. Creative oprócz aurvan to jakaś wybitna marka nie jest.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności