Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Przenośne słuchawki do laptopa.


Amwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam słuchawek przenośnych do około 200 złotych. Preferuję raczej naturalne / ciepłe brzmienie, raczej ciemniejsze.

Zależy mi na przyzwoitej izolacji oraz na tym, by słuchawki były składane (lub chociaż żeby miały obracane muszle), abym mógł je schować do torby z laptopem. Laptop posiada układ Realtek ALC269 (ftp://202.134.71.21/pc/audio/ALC269_DataSheet_1.5.pdf). Ze względu na ich docelowe przeznaczenie, chciałbym słuchawki, które nie wymagają dodatkowego wzmocnienia. Sam układ Realteka, mimo, że zintegrowany brzmi wcale nieźle (wcześniej posiadałem komputer z Audigy Gold, nie zauważyłem różnicy w jakości dźwięku, delikatnie się zmieniło brzmienie).

W oko wpadły mi:

-Audio-Technica ATH-SJ55BK

-AKG K518

-JBL TEMPO ON-EAR

 

O AKG dużo słyszałem, jednak niewygodna wydaje mi się sprawa długości kabla - 0,6m lub 2,5m, idealne by było 1,2m jak w przypadku JBL czy AT. Niestety nieco wypadłem z audio biznesu i nie wiem, co teraz jest na topie - może są jakieś nowe modele słuchawek, o których nie mam pojęcia, które by mnie usatysfakcjonowały?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności