Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Problem z wyborem doków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Niestety, swoje poprzednie słuchawki zgubiłem w nieznanych okolicznościach i jestem teraz zmuszony kupić nowe.

Moją zgubą były soundmagic pl30, z których byłem mega zadowolony. Z racji iż jestem biednym studentem, nie chciałbym wydawać zbyt dużej ilości pieniędzy. Tak wiec te ~120 zł, które musiałbym wydać na pl30 jest absolutnym maxem. Raczej interesują mnie dalej dokanałowe.

 

Jednak tu pojawiają się opcje:

1) czy za takie pieniądze znajdę według was coś lepszego?

2) z racji, że nie jestem koneserem super przejrzystego i czystego dźwięku poważanie rozważam wydanie mniejszej ilości pieniędzy i zakupienie Soundmagic ES18, Soundmagic PL11 lub Brainwavz Alpha. Generalnie chodzi o stosunek jakość/cena. Cenię również inne propozycje.

 

Jakieś porady Panowie i Panie?

Dzięki :)

Edytowane przez kowal012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te jbm miałem, od kumpla kupiłem z tym że nie jestem pewny czy to nie podróby, w każdym razie dla mnie jakość dużo gorsza w porównaniu z pl30, do tego szybko sie roz****ły we wszystkich możliwych miejscach, i chyba podziękuję jednak.

 

Co do e10 to one są ciut droższe, a mnie interesują co najwyżej tańsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBMów chyba podróbek nie ma. W czym gorsze od PL30? Napewno JBMki nie walą basem. A może skuś się na Awei ES800 ?? Na allegro za 40 z groszem (z wysyłką). Podobno grają lepiej niż kosztują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności