Skocz do zawartości

szybkie pytanie o galaxt tab-y jako odtwarzacze


migotka21

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość załapać się na galaxy tab-a 2 prawdopodobnie 7 cali i zastanawiam się jak bardzo rozczaruje mnie w funkcji odtwarzacza.

Jeśli ktokolwiek miał okazję posłucha, proszę o ocenę czy słuchanie ich jest dużo gorsze czy tylko gorsze od słuchania s2.

Mój własny s2 doprowadził mnie do rozpaczy i czekam z nadzieją na październik i podpisanie kolejnego cyrografu z innym telefonem.

Gdyby jeszcze i galaxy tab był podobnie wredny, to chyba wolę z niego zrezygnować niż się męczyć dodatkowo.

Próbowałam w sklepie, mieli albo atrapy, albo zapakowane, podobnie w salonach mojej sieci. A jak zapytałam jak one brzmią, popatrzyli

na mnie jakoś tak dziwnie.

 

Przy okazji, mam problem z forum. Od (prawie) ruskiego roku mnie nie lubi. Ile razy próbuję się zalogować albo przeglądnąć, nie mam uprawnień.

Nie mam uprawnień do wpisania mojego hasła! Piszę tu, bo nie wiem kiedy forum mnie wywali, a może w każdej chwili to zrobić i nici z założenia nowego

tematu. Sprawdzałam wszystko, nawet IE i zainstalowałam chrome, posprawdzałam ustawienia włącznie z cookies i nie wiem co mam zrobić.

Jeśli ktoś wie, co mam zrobić, błagam o pomoc.

Przepraszam Adminów i Moderatorów za mój post, ale naprawdę nie wiem czy forum pozwoli mi napisać aż 2 osobne.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Galaxy Tab 2 (przynajmniej w wersji 7.0) na odtwarzacz się nie nadaje: jest przebasowiony już przy płaskim EQ, po wybraniu jakiejkolwiek inne opcji robi się jeszcze większa karykatura. Dźwięk płaski, taki "kartonowo-plastikowy" - to wszystko na pchełkach od Cowona E2, na vJays jest jeszcze gorzej - pudełkowy bas i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem okazję posłuchać Galaxy Tab 2 z Cal i nie było to przyjemne. Wysokie jeszcze jako tako ale basu było mało. Korektor słabo reagował na ustawienia ale głośność OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności