Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałówki do sportu - wytrzymałe, są?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję jakiś słuchawek dokanałowych do biegania/ na silownie.

Będą grały z ipod shuffle/S3. Słuchawki takie jak a-jays four, E10, M9P, Brainwavz proALPHA - odpadają, wytrzymują max pół roku.

 

Czy są jakieś wytrzymałe słuchawki, które starczą mi chociaż na rok? :D

Poczytałem i znalazłem Sennheiser CX680, ale może jeszcze coś?

A i lubię dużo basu - rap, do 200zł.

Edytowane przez mati_as
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj upolować używane shure se215. Są pancerne, nie wiem jakim ciamajdą trzeba być, żeby je uszkodzić. Są over the ear więc do sportu się nadają. Brzmieniem też powinny Ci przypasować skoro lubisz bas. Sam mam, używam od jakiegoś czasu i w sporcie sprawdzają się jak najbardziej.

W budżecie do 200zł z naprawdę wytrzymałych słuchawek to miałem tylko mee sp51, też mocno basowe, dodatkowo mają możliwość regulacji niskich tonów. Mają metalową obudowę i wytrzymały kabelek. Ale bez pianek comply nie mogłem ich używać, bo tipsy dodawane w zestawie nie chciały zbytnio pasować do moich uszu, podczas biegania, bez comply, słuchawki notorycznie wypadały mi z uszu. Z comply już było całkiem ok, szczególnie po przypięciu kabelka do kołnierzyka koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności