Skocz do zawartości

Szybkie zamówienie z thomann.de marzec/kwiecień 2013 by FlameRunner


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

yeah, paczka zawitala tez i do mnie :) [nareszcie :D] - wielgachne dzieki!!

 

na 1szy rzut oka wszystko ok!

 

Mam tylko takie pytanie: jak (i ile) najlepiej wygrzewac HD-ki 330? Ile czasu, i czy robic przerwy, i na jakiej glosnosci? Jak Wy to robicie :)?

 

ps Flame, o skan odezwe sie pewnie juz jutro.

Proszę bardzo http://jbuds.pl/pl/content/9-wygrzewanie-sluchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djmarco83:

 

a w tym programiku na stronie na ile ustawic volume, a na ile glosnosc w mixerze Windowsa?

 

a moje to w programiku na max (100), a w mixerze Windowsa na srodek (50), ale moze sie myle? (Jak np. w Foobarze polecaja sluchac - w Foobarze glosnosc zawsze na max, a regulowac glosnosc w mixerze)

 

napiszcie, jak Wy ustawiacie glosnosc tu i tu.

 

ps rozumiem, ze nie odpalac sluchawek na kilkadziesiat godzin bez przerwy, tylko robic w tym czasie paru(nastogodzinne) przerwy?

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem. Później/jutro podeślę skan. Edytuj, proszę, swojego posta tak, aby adres był podany w formie nieczytelnej dla crawlerów (czyli tak, jak mam w sygnie).

No nie pomyślałem o tym sorki, ale chciałem mieć pewność czy dobrze poszło. Już zrobione. Dopiero teraz, bo cud w Dortmundzie mnie zatrzymał na dłużej :) Wracam do wygrzewania.

Edytowane przez Jimmy Floyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham koncertów na DVD i FLAC-ów. Może na noc zostawie na losowym wybieraniu w Winampie, bo coś te ostrzeżenie o możliwośći uszkodzenia nowych słuchawek nie brzmi zachęcająco. Nie mam wiedzy na temat wypalania słuchawek, ale myślę, że poprzez słuchanie normalnie muzyki, czyli nie przez sen ;) osiągnie się ten sam efekt, ale będzie on odwleczony w czasie. Poprawcie mnie jeśli się mylę. A tak na marginesie to jestem bardzo mile zaskoczony jakością wykonania SUPERLUXÓW. Tajwan to w końcu nie Chiny. Ciekawe, czy z czasem opanują rynek Audio, bo sprzęt komputerowy mają najlepszy na Świecie, ale najpierw musieliby coś własnego autorstwa stworzyć, a nie tylko kopiować legalnie bądź też nielegalnie. :)

Edytowane przez Jimmy Floyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos, czy w przerwach miedzy tym wypalaniem w tym programie ze strony jbuds mozna normalnie posluchac muzyki, czy tez lepiej zaczac sluchanie muzyki na dobre juz PO wygrzaniu sluchawek przez jbuds, czyli po tych parudziesieciu godzinach.

 

Czy normalne sluchanie muzyki w przerwach miedzy wygrzewaniem na tej stronce nie wplynie negatywnie na sam proces wygrzewania? A moze wprost przeciwnie, takie "urozmaicenie" nawet cos tam moze (ws)pomoc?

 

ps koncze juz posty o wygrzewaniu, sorki za offtopa ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flame:

 

ja poprosze o ten skan (glownie z ciekaosci, jak to wyglada, bo mam nadzieje, ze nie bedzie mi potrzebny, a poza tym gwara na zrekablowane sluchawki chyba przepada - wlasnie, jak to z tym jest?) - adres mejlowy juz podalem w tym watku wczesniej, jak chcesz to moge podac tez dodatkowo na priva.

 

@all:

 

btw stwierdzilem, ze przydalby mi sie jakis pokrowiec na HD330 (ale taki miekki/jakis materialowy - zeby robil jako zbieracz kurzu w domu, a nie taki twardy, jak to plastikowe pudelko, co jest standardowo dolaczane do sluchawek. Co byscie mogli mi polecic z miekkich pokrowcow, zeby HD330 sie zmiescily - moze byc z thomann.de, ale nie tylko oczywiscie. (sorki za nowego offtopa :P)

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak napisałeś na maila, to dostaniesz."

 

no wlasnie NIE napisalem na mejla jeszcze - zrobie to dzisiaj. Mowisz, ze gwary nie mam jednak? W takim razie z czystej ciekawosci chcialem po prostu zobaczyc, jak to wyglada ;).

 

"Slaweus (wireessence)"

 

Hmm, jakis dokladniejszy namiar? To ktos z tego forum?

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Y... Faktury nie widziałeś?"

 

niemieckiej? chyba jeszcze nie :P

 

spoko, dzieki za namiar

 

btw nie wiesz (so pytanie w aumiw @all), jakie welurowe pady by najlepiej podpasowaly do SL HD661? http://www.thomann.de/pl/superlux_hd661_black.htm

 

czy welury od AKG K2xx bylyby ok? Pytam, bo jestem zainteresowany tymi sluchawkami. Wie ktos, jak wielkosc ich padow ma sie do wielkosci padow HD330?

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic miałem nie pisać, ale muszę pochwalić FlameRunnera.

 

Super przeprowadzone zamówienie, bardzo profesjonalnie.

Wszystko płynnie, i bez problemowo. Świetna robota.

 

Druga rzecz, FlameRunner wykonywał dla mnie kabek do X1, rewelacja :woot: . Dodatkowo zrekablował mi HD330, powiem tyle WOW :wub: . W ramach zbiorowego zamówienia, dlatego o tym tu piszę.

 

Dzięki Ci Flame.

 

Już gadaliśmy o tym, ale żeby inni nie pomyśleli, że jedyny chytrus się znalazł, to oczywiście keep the change ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zainteresowany tymi nowymi 681 EVO. Jaki one maja kabel (normalny czy skrecany), i jakie pady na zmiane by pasowaly (czyli pytanie takie jak poprzednik w temacie)?

 

Czy wielkosc ich muszli jest taka sama jak w HD 330?

 

ps skan dostalem - thx Flame ;)!

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Head-Fi piszą że rozmiar padów jest ten sam co w poprzedniej wersji, więc powinny pasować te od Beyerów. Producent podaje na swojej stronie że w komplecie są dwa proste odpinane kable, 1 i 3 metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności