Skocz do zawartości

Wzmak do 200 zł dla Pioneerów CS-557


Lightmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym kupić wzmacniacz używany dla moich Pioneerów CS-557.

Maksymalnie mogę wydać 200 zł.

Głównie słucham Reggae, Dub, Dubstep, D'n'B.

Proszę o pomoc w znalezieniu dobrego sprzęty w tej cenie gdyż nie znam się na tym.

Co myślicie o Yamaha A-500?

Pozdro

Edytowane przez Lightmarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się zainteresować , tylko nie wiem jaka będzie cena końcowa za ten wzmacniacz :

http://allegro.pl/wzmacniacz-grundig-v1700-sanyo-ja-220-i3102621085.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Warto się zainteresować Luxman'ami typu L-200/210/215 w tej cenie ( tak ok 200zł ). Będzie to najlepszy wybór w tej kwocie. Oczywiście ceny na portalach aukcyjnych jak zawsze z roku na rok są coraz wyższe, pomimo tego że sprzęt się starzeje...

Mam A700, która jak dla mnie jest taka sobie, przezroczysta bez charakteru ( wszystko zależy od preferencji dźwiękowych ). A500 dużo gorsza, dobre wzmacniacze Yamahy zaczynały się od A-700 dopiero, później A-1000, A-2000 i następcy tych modeli A-720, A-1020 oraz AX-700, AX-900. Późniejsze wzmacniacze Yamahy to już nie to samo co podane przeze mnie modele.

 

Nie zwróciłem uwagi na to jakie kolumny posiadasz ;) W takim razie jaki byś wzmacniacz nie kupił z tych wszystkich które są wymienione w temacie ( wliczając A-500 ) to i tak z całego zestawu najgorsze będą te kolumny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podłączę się pod temat:)

 

Dostałem w spadku małe kolumienki(tylne z zestawu 5.1 od kina domowego).

 

Universe by Eltax

item no 10189
Freq. response 70-20000Hz
Impedance 4-8Ohm

Recommended amp
av-amps. up to 130 watts per channel

 

Są oczywiście pasywne, więc chciałbym albo dokupić jakiś mały wzmacniacz, albo np. małego suba ze zintegrowanym wzmacniaczem oraz wyjściami na co najmniej owe 2 kolumny + chinche aby wyjść do PC.

 

Zestaw ma po prostu grać na chwilę obecną i chciałbym zainwestować w coś niedużych rozmiarów o możliwie taniego.

 

A może ktoś ma na zbyciu jakiś sprzęt, który dostarczy tylko moc dla tych głośników?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat:)

 

Dostałem w spadku małe kolumienki(tylne z zestawu 5.1 od kina domowego).

 

Universe by Eltax

 

item no 10189

Freq. response 70-20000Hz

Impedance 4-8Ohm

 

Recommended amp

av-amps. up to 130 watts per channel

 

Są oczywiście pasywne, więc chciałbym albo dokupić jakiś mały wzmacniacz, albo np. małego suba ze zintegrowanym wzmacniaczem oraz wyjściami na co najmniej owe 2 kolumny + chinche aby wyjść do PC.

 

Zestaw ma po prostu grać na chwilę obecną i chciałbym zainwestować w coś niedużych rozmiarów o możliwie taniego.

 

A może ktoś ma na zbyciu jakiś sprzęt, który dostarczy tylko moc dla tych głośników?

 

Dowolny T-Amp (małe wzmacniacze na kości Tripath) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies linki?? :) Opcja z jakims uzywanym glosnikiem/subem aktywnym to gorszy pomysl?? Ogolnie chce celowac w cos uzywanego.

 

EDIT

 

Tak patrzę owe t-ampy kosztują jakieś 200pln, a za niewiele więcej już można mieć aktywne głośniki 2.0 albo 2.1 do PC które zapewne zagrają nie gorzej od tych co posiadam.

 

Warto inwestować w zewnętrzne źródło przy tych głośnikach, czy w podobnej cenie kupić po prostu aktywne głośniki(microlab, modecom)??

 

Głośniki głównie do muzyki(rock, reggae, trochę rapu).

 

Najbardziej mam na oku aktualnie:

 

http://www.redcoon.pl/B431832-Microlab-21-FC330_G%C5%82o%C5%9Bniki?refId=skapiec

 

Następnie

 

http://elektrosam.pl/p/355/86938/modecom-zestaw-glosnikowy-2-0-mc-shf56u-glosniki-multimedialne-multimedia-komputerowe-komputery.html

 

http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-modecom-mc-shf80u-536092/

 

 

Druga opcja to t-amp

 

Lepai Tripath TA2020

 

Muse m20 - lepai na aliexpress jest sporo tańszy z tego co widzę, a dodatkowo ma wyjście na mp3.

 

Jakość dżwięku taka sama?

 

Jaka opcja wydaję się Wam najodpowiedniejsza?

 

 

 

Nie chcę inwestować zanadto, gdyż w przeciągu 2-3 lat chcę złożyć stacjonarne audio z prawdziwego zdażenia za jakieś 2000-3000PLN.

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez .:SiekieR:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności