Skocz do zawartości

HTC Desire X vs. Samsung S Advance


Rekomendowane odpowiedzi

HTC Desire X vs. Samsung S Advance

Co lepsze do muzyki i czy w ogóle któryś z odtwarzaczy da radę dobrze zagrać na słuchawkach AKG K450, które mam zamiar zakupic w najbliższym czasie(słucham głównie drum&bassu,dubstepu, house, elektroniki i rocka). Sporo pozytywów słyszałem na temat "perfekcyjnego" dźwięku HTC Desire x.

Pozdrawiam i proszę o opinie

matek170

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Desire X i z perfekcyjnym dźwiękiem nie ma on wiele wspólnego :P . Oczywiście jak lubisz duuuużo basu to beats audio robi swoje i w gatunkach hip hop i pochodne sprawdza się bardzo dobrze, ale jest jeden myk. Telefony te mają wadę fabryczną (może nie wszystkie, ale większość egzemplarzy w tym mój) polega ona na tym że głośnik szumi podczas rozmowy i ten sam szum jest słyszalny w trakcie odtwarzania na słuchawkach. O ile w trakcie słuchania basowych gatunków w zasadzie tego nie słychać to jest to niezwykle upierdliwe między utworami a dodatkowo w czasie słuchania muzyki spokojniejszej typu np Enya jak się przysłuchasz to słuchać go nawet w trakcie utworu. Generalnie telefon jest super nie licząc tego szumu i trzeszczącej obudowy (co można rozwiązać jakimś case'em), ale do słuchania muzyki bym go raczej nie brał. Ja zostałem przy odtwarzaczu sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można reklamować,ale zagraniczne fora aż huczą o tym, że ludzi oddają na gwarancję wymieniają im głośnik lub płytę główną i uważają, że sprawa jest załatwiona a szum jak występował tak występuje. Ja się przyzwyczaiłem bo szum jest odczuwalny zwłaszcza w pomieszczeniach i jak jest cicho a że więcej rozmawiam na ulicy to już mi to tak bardzo nie przeszkadza, ale jako odtwarzacz odpada zostaję przy sony choć basy nie powiem w HTC są znakomite, ale nie samym przecież hip hopem człowiek żyje <_< . To nie jest wina słuchawek tylko sprzętu sprawdzone na moich Dj, AKG K514, Sony XB-500 i paru dokanałówkach i wszędzie jest choć przyznam, że fabrycznych słuchawek do niego nie podpinałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy AKG K450(słyszałem że mają mocne podbicie bassowe) dadzą do tego HTC radę?- uciągnie on te słuchawki? Bo myślałem o zakupie do tych słuchawek Nationite Nanite N2 tylko że to jest kwestia wyszukania tego odtwarzacza w internecie i poświęcenia tych 2-3 stów. Ale jeżeli dużej różnicy w jakości dźwięku czy podbiciu bassu nie będzie to się nie zdecyduję tylko zostanę przy tym HTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzebujesz żeby dźwięk łupał czaszkę to może nie wystarczyć :P , a tak na serio to tak jak napisałem wyżej jeśli napędził 500 uważane jednak za słuchawki typu home to akg 450, które są słuchawkami raczej przenośnymi zasili bez problemów i nie braknie Ci stopni na skali w odtwarzaczu. Telefony póki co jeszcze chyba nie mają montowanej blokady decybeli zgodnie z normami UE choć jak czytam na forum np nowy iphone nie gra zbyt głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu używam Sony XB 700 więc z tego co się orientuję model wyżej :). Głównie słucham dubstepu więc słuchać raczej cicho nie będę :D Obecnie jak z tych słuchawek korzystam(podłączone do komputera przez zewnętrzną dźwiękówke to są głośne już)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślę że Desire X spokojnie je napędzi ja używam winampa, ale poweramp jest bardziej rozbudowany i można jeszcze się equalizerem pobawić gdyby efekt nie był zadowalający

 

Żeby nie pisać posta pod postem ja używam winampa powera próbowałem, ale winamp IMO lepszy

Edytowane przez AndraKuf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności