Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 450 złotych


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli muzyke lubisz wszelaka. A jaki typ prezentacji muzyki ci odpowiada ?

K450 uważam za dobre słuchawki portable właśnie do iTouch'y ale tak do ~200zł MAX za to wczoraj testowałem je z 4G i grały bardzo fajnie na pewno bardziej mi się to połączenie podobało od tego z 2G.

K619DJ są znacznie większe i na pewno nieco mniej kompaktowe jeśli chodzi o portable ale na miasto są jak najbardziej OK za to co do dźwieku to moają więcej basu ale tej dobrej jakości. Pozostałe pasma są w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc najbardziej mi odpowiada bas i góra, a srodek zawsze staram się delikatnie przyciszyć. (nie mam niewiadomo jakich wymagań)

Pytanie jeszcze inne czy akg k619DJ będzie współgrało z creative sound blasterem x-fi? Bo na przykład moje dokanałowe denony z pilotem do ipoda tracą jeden kanał jak się je podłączy do tego.. trochę kaszana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziej ponieważ piny na jacku są zamienione i dostają one sygnał pilota zamiast masy czy jakoś tak. Przedłużka powinna załatwić sprawę, a jak nie no cóż adapter za 10-15zł trzeba będzie kupić.
Z tych słuchawek K450 nie mają sterowania Apple tylko posiadają standardowe jacki 3,5mm na pewno będą grały.
K619DJ mają więc metoda jak wyżej, za to K618DJ nie więc też zwykły jack.

Co do prezentacji muzyki to K450 bas i średnicę mają dobre z górą troszkę gorzej, a z tego co pamiętam to K619DJ mają podobnie jednak chyba góra wybrzmiewała lepiej.

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K618Dj nie mają pilota. K619Dj mają pilot do iPhone. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Mój bląd pomotały mi się modele.

 

Już się poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności