Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Najlepsze pomarańczowe pchełki do 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Przymierzam się do zakupu pchełek, warunkiem koniecznym jest niestety to aby były one pomarańczowe. Muzyka jakiej słucham to hip-hop + muzyka poważna. Nie lubię ciężkiego mocnego basu.

 

Szukam pomarańczowych i doszukałam się:

Sennheiser mx 365

http://www.euro.com.pl/sluchawki/sennheiser-mx-365-pomaranczowe.bhtml

 

oraz

 

jav gummy ha-f150

http://www.euro.com.pl/sluchawki/jvc-gummy-ha-f150-d-zolty.bhtml (te jestem w stanie kupić 10zł taniej)

 

 

 

Które będą lepsze, które mają lepszy stosunek cena/jakość? Znacie może jakieś inne ciekawe pomarańczowe modele?

 

 

Edytowane przez iza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym prędzej JVC zaufał. Z pchełek Sennheisera miałem MX160 (masakra, kabel jak drut, niewygodna obudowa plus brak basu i wrzaskliwy dźwięk), mam MX370 (już lepiej, dosć jasne, fajnie zbudowane, wygodne jak diabli, bas bardzo nisko schodzi jak na pchełki) ale szału nie ma. Od JVC w niskiej cenie były bardzo polecane Marshmallow więc może i te dadzą radę.

Nie wiem czy dokanałowe przejdą ale jeżeli tak to Panasonic HJE120 to strzał w 10. Taniutkie, wygodne, pomarańczowe też są dostępne (ogolnie mają mnóstwo kolorów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mx260 bas hm... Trochę go tam słychać, ale jest taki kartonowy, a i tak mniej więcej po roku jedna słuchawka zaczęła trzeszczec/pierdzieć. Jednak pamiętam, że po zmianie z słuchawek standardowych z nokii to i tak byłem zaskoczony pozytywnie dźwiękiem :) teraz niestety już tak powiedzieć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokanałówki odpadają, mam uraz psychiczny i absolutnie nie lubię tego uczucia izolacji od otoczenia.

 

 

 

mx260 to podobno starsza siostra mx365 i dźwięk nawet podobno mają identyczny, więc trochę kiepsko, dobrze, że ich w takim razie nie zamówiła :). Ostatnio wpadłam właśnie z takim niekontrolowanym zakupem. Kupiłam Sony MDR-E9LP i nie polecam nawet największemu wrogowi. Ciężko się ich słucha, basu praktycznie brak (co prawda nie lubię, go jest za dużo ale jednak fajnie byłoby, gdyby jakiś był), z JVC mam też mam złe wspomnienia po zakupie HA-L50 i jak na słuchawki tego typu jakość dźwięku mają gorszą od pchełek creativa za 30zł, które kupowałam, jakieś 4lata temu :). Dodatkowo jakość wykonania w nich to była jakaś pomyłka :/. Chętnie kupiłabym te gummy ale przez tą wpadkę z ha-l50 nie powiem, że się nie boję :)

 

Albo sprzęt zaczyna być coraz gorszej jakości, albo to z moimi uszami zaczyna być coś nie tak, jeszcze teraz Sznikers i 4ndr3 potwierdzacie, że z Senkami może nie być najlepiej :( Ja się dziwię, że tak znane firmy wypuszczają na rynek, taki szrot, a później się człowiek tylko zniechęca.

Edytowane przez iza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głupie pytanie, czemu muszą być pomarańczowe? Może wybierz C500E po prostu...

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głupie pytanie, czemu muszą być pomarańczowe?

Bo to mój ulubiony kolor, a po drugie będą mi pasowały do kurtki :P

 

 

 

Są też takie doki, ale nic o nich nie wiem.

No właśnie ale to doki, więc odpadają, w ogóle przez to, że doki ostatnio modne, to nawet pomarańczowych pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności