Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe najbardziej opłacalne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić sobie słuchawki do odtwarzacza którego jeszcze nie posiadam, ale zapewne będzie nim sansa clip+ (chyba, że macie jakieś inne propozycje w tych kategoriach cenowych). Wcześniej miałem sm e10 które grały na clipie i clipie+, na obu odtwarzaczach grało ciekawie. Szukam słuchawek do około 120zł, jeżeli tańsze tym lepiej. Słucham głownie rapu także bass musiałby być niski ale górą też nie pogardze. Myślałem o JBM MJ700, za 50zł- warto je brać? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ich temat. Proszę o ogarnięte odpowiedzi, dzieki z gory Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś Soundmagic E10 to wszystkie popularne "chińczyki" w tym JBM700 JBM800 będą krokiem w tył ,bo tak się składa że mam porównanie i E10 są po prostu lepsze pod każdym względem od wykonania po wyposażenie ,trwałość i dźwięk .Przegrywają tylko ceną. Za 115zł można je kupić w mp4nation .

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności