Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] potrzebuje pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w najbliższym czasie zamierzam sobie kupić słuchawki dokanałowe. Póki co, mam problem w dokonaniu wyboru. Zastanawiam się również jaką półkę cenową wybrać ( czy mam sobie kupić normalne słuchawki za 100 - 130 zł które wydaje mi się że w zupełności mi wystarczą, czy dać się ponieść fantazjom i kupić coś za 150,190 zł ). Mam na myśli tutaj słuchawki soundmagic e10 które wg opinii mają wspaniały dźwięk, ale mam wątpliwości co do jakości wykonania kabelków. Tego problemu nie mają słuchawki jbuds j4 , ale tutaj z kolei nie wiem czy warto dopłacać ( byłbym wdzięczny jak ktoś mógł porównać te dwie pary słuchawek ) . Martwię się o jakość kabelków ponieważ biegam i dużo jeżdżę na rowerze, dlatego ważna jest dla mnie jak największa wytrzymałość tych kabelków.

"Ale to są moje fantazje"- sęk w tym czy mam je realizować. Czy może wybrać jeden z tych dwóch modeli :

jbuds j3 albo może brainvawz m1. Tutaj nie wiem które lepiej grają, które bardziej opłaca się kupować.

A może macie własne propozycje?

Chętnie posłucham rad, i porównań pomiędzy wymienionymi przeze mnie modelami słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jbuds nie miałem w ręku ale nie cieszą się super renomą, jest zdecydowanie większa rzesza użytkowników SM i warto zaufać ich opiniom :]

 

Pozwolę się wtrącić ;)

Określenie renomy marki po ilości użytkowników w PL nie jest do końca obiektywnym podejściem do tematu, ponieważ w Polsce marka jest dość świeża a USA JBudsy są popularniejsze od np. wspomnianych SM + mają 2 lata gwarancji.

 

JiBeR i EndRej jak będziecie zainteresowani to napiszcie do mnie na PW i chętnie podeślę jakiś model na testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jbuds nie miałem w ręku ale nie cieszą się super renomą, jest zdecydowanie większa rzesza użytkowników SM i warto zaufać ich opiniom :]

 

Pozwolę się wtrącić ;)

Określenie renomy marki po ilości użytkowników w PL nie jest do końca obiektywnym podejściem do tematu, ponieważ w Polsce marka jest dość świeża a USA JBudsy są popularniejsze od np. wspomnianych SM + mają 2 lata gwarancji.

 

JiBeR i EndRej jak będziecie zainteresowani to napiszcie do mnie na PW i chętnie podeślę jakiś model na testy :)

 

 

OK, zgłoszę się na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności