Skocz do zawartości

Cały przenośny zestaw do Metalu :]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :]
To mój drugi temat na forum, w poprzednim pytałem o słuchawki do Samsunga Wave S8500 i polecono mi MEE CX21, które grały nieźle. Do niedawna... Najwyraźniej problem na kablu bo lewa słuchawka przestała grać. Oddałem je koledze mowiąc że jak je naprawi to może je wziąść a ja jadę w niedzielę do Londynu po nowy zestaw. I tu zaczynają się schody...
Otóż, szperałem dłuuugo w internecie i wybrałem dwa modele - Audeo PFE 012 oraz Shure SE215
I nie wiem jak dopełnić te słuchawki. Myślałem nad Cowonem C2. Niestety cena nie pozwalała mi na dokupienie wzmacniacza. Drugim wyjściem jes połączenie odtwarzacz Sansa Clip+ ze wzmacniaczem, który według internautów jest najlepszy w swoim przedziale cenowym - FiiO E07K. Obawiam się jednak że połączenie dość taniego odtwarzacza ze wzmacniaczem nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście przeszło mi przez myśl połączenie mojego telefonu i wzmacniacza, ale zaraz wyleciało ze względu na to, że z teleofnem mogło by to jeszcze gorzej współgrać niż z odtwarzaczem.

I teraz proszę o jak najszybszą pomoc, ponieważ najpóźniej do soboty wieczór potrzebuję odpowiedzi. Potem już dopiero w najbliższy czwartek, kiedy będę miał dostęp do internetu i tydzień do powrotu, a planuję cały zestaw zakupić właśnie w Londynie.
Rozpisałem się nieźle, ale naprawdę potrzebuję szybkiej pomocy.
Pozdrawiam.


PS. Nie umiałem dobrać działu, a iż szukam całego zestawu bardziej pasowało mi napisać temat właśnie w tym dziale. W razie problemów proszę o przeniesienie :]

Edytowane przez plusiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dobrać jakieś dobre doki do wave? nie widzę sensu w zakupie clipa, który gra gorzej

 

Może i lepiej, ale ja napisałem o dokupieniu dodatkowo E07K do Clipa/Wave'a. Po drugie muszę też podjąć decyzję dotyczącą słuchawek. Obie są w tym samym przedziale cenowym, co jeszcze bardziej utrudnia wybór, pomijając to że co do jakości dżwięku jest wiele kłotni w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave pociągnie audeo bez wzmaka. Pozostaje kwestia jak to razem zagra i czy będzie to dobre zestawienie do metalu.

 

Nie mam pojęcia jakby to mogło zagrać ani czy to by było dobre zestawienie, ale wydaje mi się że szukam czegoś lepszego :D Dlatego pisałem również o Cowonie C2. Już pomijając to, że jeszcze nie wiem, które z dwóch sluchawek wybrać.

Edytowane przez plusiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw sobie Wave. Dokup do tego Yamaszki EPH100 i bedziesz miał fajny zestawik.

 

Hmmm... Czytałem o nich niedługo po tym jak kupiłem MEE CX21, ale zniechęciła mnie cena. Za to teraz, gdy mam trochę w portfelu, przypomniałeś mi o nich i muszę przyznać, że chyba zrobię tak jak mówisz :D

I teraz pytanie z troszku innej beczki... Czy kupno wzmacniacza dodatkowo do tych słuchawek poprawi jakość dźwięku? I czy będzie to znaczna różnica w przypadku E07K? Bo z tym wzmacniaczem jest tak, że jestem w stanie go kupić od znajomego za 1/2 ceny (100zł, nowy, sprzedaje jako nieudany prezent)...

 

@Edit

Z góry mówię że z mojego Wave'a prawie wcale nie dzwonię, używam (lub używałem) go tylko do słuchania muzyki więc samo połączenie telefon+wzmacniacz u mnie ma sens :] Tylko czy to coś da....

Edytowane przez plusiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kupiłbym słuchawki i wzmaka, zobaczysz, jak lepiej Ci gra i jeśli FiiO nie podejdzie to odsprzedasz... (jak coś to będę chętny xD)

 

I chyba kupię wzmacniacz :D Przynajmniej mam już chętnego gdyby nie podeszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności