Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Sluchawki do Cowon'a E2


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Właśnie zepsuły mi się słuchawki, których używałem do słuchania muzyki z mego Cowona E2. Były to MEE M9.

Poszukuję tym razem czegoś taniego, w granicach 30-35 złotych. Chciałbym prosic o Waszą pomoc w następującej kwestii: otóż jakkolwiek M9 grały swietnie, brakowalo mi w nich tego, czego brakuje mi w sluchawkach dokanalowych, a mianowicie powietrza. Jakie waszym zdaniem modele sluchawek dousznych zaspokoily by moje oczekiwania, jesli wezmiemy pod uwagę, że lubię mocną stopę, wyważony środek i czysta gore. Wiem, ze kwota jest dosyc niska, wiec jestem przygotowany na koniecznosc uznania kompromisow.

 

Jezeli sluchawki douszne to nie jest dobry pomysł wybrałbym pewnie dokanalowe Panasonic HJE 120.

 

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powietrze, to chyba tylko pchły w tej cenie, ale z kolei niskie rejestry będą kulały. z doków jak wyżej, z pcheł Philips SHE3000, które z Cowonem powinny się bardzo dobrze zgrać

Edytowane przez Blay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności