Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do power metalu [250zł]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otóż chciałbym zakupić słuchawki do słuchania głównie power metalu, ale żeby potrafiły one także odtworzyć heavy metal, czy nawet pop. Mój budżet to max. 250zł. Jakie te słuchawki muszą być?

-nauszne, półotwarte, bo to głownie do chodzenia po mieście

-jakieś mniejsze, nie wielkie byki jak do studia, bo będą one głównie używane w mieście, podczas chodzenia

-przenośne

 

Liczę na to, że ktoś kto się na tym zna pomoże mi.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic HTF600 albo Shure SRH240 - słuchawki idealnie sprawdzające się w metalu, nie gubią się przy galopujących riffach, w obu fajna średnica. Znajdź i sprawdź. AKG K518 zgwałcą całe nagranie basem, fajne słuchawki, ale nie do tej muzyki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shr 240 są dosc nieporęczne jak na miasto, bo są duże i to są raczej bardziej studyjne niż portable.

ale co do dźwięku bdb, więc lepiej może omin ten punk o 'bykach' i je kup, warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sam posiadasz Srh240, więc myślę, że wiesz co mówisz :) okej, zostałem przekonany i chyba zdecyduję się na srh240, zobaczę czy w okolicy nie ma w jakimś sklepie żebym mógł przymierzyć i kupię na allegro. Dzięki wielkie za pomoc, temat chyba do zamknięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impedanacja ma mało do gadania w tym wypadku. Sam słucham power metalu na telefonie na Panasonicach PR-HTF 600 które mają 56om. A grają równie głośno co moje Sony ZX600 (40 om), czy Cresyn C500e (32 om). Od impedanicji ważniejsza jest skuteczność podawana w dB/V lub dB/W. może poczytaj o Sony ZX-600, moim zdaniem dosyć fajne słuchaweczki, grają z takim nieco mocnejszym basem który nie zagłusza reszty pasma. Moim zdaniem do metalu są w porządku, chodź bardziej pasują do electo.

Edytowane przez Jankus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

impendacje poczujesz, między 32 a 320 , tu to nie robi różnicy, słuchawki grają głośno i dokladnie, sam zresztą często używam telefonu ;)

Edytowane przez kieko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shurki pójdą bez problemu na fonie (wiem bo miałem). Grają bardzo przyjemnie (studyjnie). Powinieneś być zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności