Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne codzienne. trudny wybór.


pepen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar zakupić nowe słuchawki. Pooglądałem i proszę o pomoc w wybraniu.Spodobały mi się słuchawki firmy akg modele k518dj, k450, k430. Moje pierwsze pytanie: czy jest jakiś sklep internetowy w którym moge dostać je w 100% oryginalne, bo z tego co słyszałem zdarzają się podróbki i nie chcę się na nie "nadziać". Drugie pytanie: które z tych słuchawek według was będą najlepsze? słabo się znam w tym temacie. Dodam że moje wcześniejsze słuchawki to akg k414p i koss porta pro i chciałbym żeby mój nowy sprzęt grał nie gorzej niż wcześniejszy. Słuchawki napędzam Nokią 500 i mam też Sweex PMP222. jeśli będzie trzeba kupię jakiś sprzęt do napędzenia. Aha słucham zróżnicowanej muzyki: najczęściej rapu, klubowej, dubstepu więc fajnie byłoby usłyszeć dobry bass, ale też od czasu do czasu zdarza mi się posłuchać rocka i popu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdro :) :)

Edytowane przez pepen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na nausznych zbytnio, wiec tylko wypowiem sie co do oryginalnosci - na mp3store i audiomagic mozesz smialo kupowqac jesli pytasz o sklepy internetowe typowo nastawione na sprzet portable. oczywiscie jest rzesza innych sklepow

a co powiesz o sklepie morele.net ???

 

Bierz K518, pod warunkiem, że przywykniesz do dosyć mocnego ucisku, który z czasem trochę lżejszy się staje (albo to głowa się przyzwyczaja :v) - dzięki temu bardzo dobrze tłumią dźwięki otoczenia.

Ucisk nie jest żadnym problemem. W czym lepsze są k518 od k450 poza tym że dobrze tłumią ?? możesz sprecyzować?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dostępne wszystkie wyżej wymienione modele AKG - oczywiście oryginalne :)

Jeśli chodzi o brzmienie naszym zdaniem K450>K518>K430. K450 to naprawdę fajne słuchawki, dedykowane raczej dla osób szukających lekkich i przenośnych słuchawek. Grają poziom wyżej o K430. Brzmienie jest raczej ciepłe ze sporą porcją basu, także do Twojej muzyki powinny się nadać. K450 mają odpinany kabe co także jest duża zaletą w przypadku jakiś ewentualnych uszkodzeń. K518 to słuchawki zdecydowanie bardziej basowe, cieplejsze ale przy tym też nieco bardziej agresywne. Do rapu, dubstepu także powinny się bardzo dobrze wpasować, ale K518 mają swoje minusy w wygodzie, chociaż przy tym najlepiej izolują z tej trójki.

Edytowane przez Audiomagic_pl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W morele.net nie ma mowy o podróbkach, oni chcą robić konkurencję merlinowi i nie mogą takich akcji odstawiać :D
Kupuj spokojnie, ja kupowałem Clipa+ siostrze i nie ma problemów - elegancka wersja BOX. Poza tym problem podróbek bardziej chyba Sennheiserów dotyczy niż AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności