Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 100 złotych


mashi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Poszukuję dla siebie słuchawek dokanałowych w cenie do 100 złotych. Słucham głównie amerykańskiego rnb/hip-hopu, a także czasami jakiś trance, więc zależy mi raczej na dobrym basie. Kiedyś używałem Soundmagic PL11, jednak ostatnio, z powodu jakiejś wady produkcyjnej, szybko się zaczęły rozwalać przy wejściu do mini-jacka. Nie wiem, czy poprawiono ten błąd. Jeśli tak - czy te Soundmagic to najlepsza opcja; jeśli nie - jakie słuchawki dokanałowe powinienem kupić?

 

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje główne źródło to LG P500 ?

Pl 11 są oczywiście dobrym rozwiązaniem ale na dzień dzisiejszy w tej kwocie mają sporą konkurencję więc na Twoim miejscu pomyślałam nad czymś innym, choćby dlatego aby mieć jakieś porównanie.

100zł to jest absolutne maksimum jakie możesz przeznaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie słucham muzyki przez telefon. Ponadto, czasami podłączam słuchawki do komputera, jednak mam tam wyłącznie wbudowaną kartę dźwiękową, nie żadne Creativy (:

 

Nie chciałbym przeznaczać więcej niż 100 złotych, jednak +/- 10-20 złotych więcej mogę dołożyć jeśli odbije się to znacząco na jakości.

 

A, i jeszcze jedna sprawa - preferowałbym, aby słuchawki dało się nabyć we Wrocławiu, aby odbić koszty przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mógłbyś dołożyć parę zł to może warto zainwestować w Brainwavz ProAlpha ?

 

Co do izolacji to jest to główna cecha słuchawek dokanałowych więc na które byś się nie zdecydował to powinno być ok. Jeśli tak bardzo Ci na tym zależy to możesz zainwestować w pianki.

Edytowane przez stawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki naprawdę są tak dobre, jak je opisują? Ktoś z Was miał z nimi bliższą styczność? Aż nie chce się wierzyć, że sprzęt za ~40 złotych może dawać jakość dźwięku słuchawek za ~200-300 złotych, jak było napisane w jakiejś recenzji. No i ich trwałość jest ponoć przeciętna, a po styczności z wadliwymi Soundmagicami, które po ~2-3 miesiącach trzeba było odsyłać na gwarancję, liczę na coś trwalszego.

Edytowane przez mashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym momencie mam opcje:

Xkdun CK-700 i Awei Q3 => prawdopodobnie nietrwałe, ale z dobrą jakością dźwięku, tanie;

 

Brainwavz Alpha lub SoundMagic PL30 => ktoś może mi na ich temat powiedzieć coś więcej?

PL11 => miały wadę, psuły się szybko, byłem z nich zadowolony, jednak mógłbym spróbować czegoś nowego, jeśli byłoby warto.

 

Alpha Pro raczej odpadają ze względu na cenę.

 

Pytanie brzmi - w co będzie najlepiej zainwestować? Zależy mi na: izolacji od dźwięków otoczenia, dobrym basie (wokal też ma być słyszalny) i przyzwoitej trwałości, abym nie musiał ich wysyłać na gwarancję/wymieniać co chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności