Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe max. 150zł czy a-jay two


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio wysłałem na reklamację moje a-Jays Two.

Z racji tego, że to już nie pierwsza ich reklamacja, sprzedawca zaproponował mi zwrot pieniędzy.

Ja jednak bardzo lubiłem te słuchawki, bardzo mi odpowiadały, lecz fakt są awaryjne.

 

Muzyka jakiej słucham to elektronika(house, electro, dubstep, techno, trance) oraz rap, hip-hop.

Więc cenię sobie głęboki dynamiczny bass oraz wyraziste tony wysokie.

 

Jak sądzicie? znajdę coś w tym przedziale cenowym? Czy może jeszcze raz zdecydować się na a-Jays Two?

Jeśli są jakieś dobre słuchawki w tej cenie to dobrze, żeby można było dopasować do nich pianki comply

 

Słuchawki będą używane z telefonem Sony Xperia S

Edytowane przez dave abov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z Two na NE-600X i IMO dźwiękowo to może i ten samo poziom, ale wygoda w NE zdecydowanie na plus, jest seal, nie ma z nim problemów, do tego są tańsze, a do tego bardziej agresywne, mają lepszy wykop, IMO nie opłaca się dawać dwa razy tyle ze NE-700 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się teraz nad NE-700X o NE-600x słyszałem, że przy innej muzyce niż elektronika się rozlewają nieco i nie wyrabiają.

Z tego co czytałem to 700x są polecane do elektroniki jak i rapu czy hip-hopu a mnie takie coś by odpowiadało.
Czy ktoś z was miał styczność z NE-700X w zestawieniu z piankami comply?

Na a-Jays Two używałem tych pianek i bardzo się do nich przyzwyczaiłem, dobrze tłumiły oraz poprawiały nieco jakość dźwięku.

Wiecie jak się prezentują NE-700X z tymi piankami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siosrta wymeczyla NE-6 , ale to byl perfidnie wadliwy produkt, poniewaz cos tam sie jej odkleilo w sluchawce o,O za to A-Jaysy Two ani razu jeszcze nie reklamowala, moze kwestia naprawde uzytkownika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ne-700x to też zauważyłem, że nie jest nigdzie dostępny tak więc napisałem do oficjalnego dystrybutora i dostałem bardzo kuszącą odp.:

 

"Witam, NuForce właśnie ponownie wprowadza do sprzedaży modele NE-700M i 700X z poprawionym kablem, będą dostępne za około 10 dni"

 

:woot: Mam na nie ochotę :woot: Miałem NuForce Ne-6 i byłem z nich niesamowicie zadowolony, 700x jest prawdopodobnie jeszcze lepszy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklerotyk:

Na początku miałem a-jays one jeszcze gdy były produkowane z wtykiem prostym. reklamowałem je chyba z 4 razy! za 4 razem sprzedawca w ramach rekompensaty w cenie jedynek przysłał mi wyższy model czyli two. pierwszy egzemplarz również z wtykiem prostym popsuły się równie szybko. Później dostałem już z wtykiem L-kształtnym - wytrzymały 1,5 roku.

Czy je katowałem? raczej nie. przez te półtora roku, mniej więcej 0.5-1h słuchania z telefonu w środowisku miejskim sporadycznie w domu przy komputerze. To raczej niewiele.

 

piotrek007:

Chyba również zaczekam te kilka dni w takim razie.

Kuszą mnie teraz te E10 ale nie wiem czy one grają podobnie basowo do jays two a na tym dość mi zależy, nuforce raczej grają dobrze basowo :D

 

Jak sądzicie?

SoundMagic E10 czy NuForce NE-700X

plus ewentualne pianki comply do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz "dwójki" mają też kontowy wtyk, także może posłużą dłużej niż ich poprzednia wersja. Ja ze swoimi (starą wersją z prostym wtykiem) chodziłem ponad półtora roku, a nie mogę powiedzieć, że obchodziłem się z nimi jak z jajkiem. Ba, nawet demonstrowałem "jakie to one wytrzymałe", ale najwyraźniej trafił mi się wyjątkowy egzemplarz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dave

Moja siostra tez miala jedynki a potem dwojki kupila, w jedynkach wyrwala calkowicie kabel Bog wie jak ^-^

 

Ciekaw jestem tych Ne-700X po ile beda chodzic i jak sie beda prezentowac ^^

 

@UP

On własnie w dwójkach mial "L" wtyk... ^-^

W swoich Philipsach próbowalem nawet wyrwac kabel z dosyc duza sila i nawet nie ulegly o,O Teraz w swoich Xkdunach bym sie bal tak zrobic... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a-Jays Two, bynajmniej w moim przypadku, wtyk L-kształtny okazał się dużo bardziej wytrzymały.

Czyli na całe 1,5 roku :)

 

Puki co czekam na informacje o poprawiony nuforce'ach

 

 

Jeden ze sklepów komputerowych wypuścił dziś promocję na słuchawki Logitech 350 Noise-Isolating za 69zł.

 

 

Czy są porównywalne brzmieniowo do jaysów nuforce ? czy jednak nie opłaca się ich brać nawet za te 70zł ?

Edytowane przez dave abov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności