Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Ktore lepiej graja? Lenco hep100 czy maxell retro dj?


Rekomendowane odpowiedzi

O Lenco pierwszy raz słyszę... Czy nie lepiej wziąć sprawdzone Maxelle?;) Jak Ci się podoba dźwięk Lenco to je weź, ale osobiście brałbym Maxellki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie porównasz to się nie przekonasz. Ja Ci mogę powiedzieć tylko, że Maxelle grają naprawdę dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przepraszam, czego oczekujesz? Że za ciebie ktoś je sprawdzi? Musisz zdać się na opinie i kupić gdzie są dostępne. Nie rozumiem też skąd te minusy porozdawałeś. Kup na necie i odeślesz jak ci nie będą odpowiadać. Masz na to 10 dni od momentu dostarczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Kolega ich szukał i nie było nigdzie więcej niż w tesco, choć na pewno nie zajrzał wszędzie, bo w Olsztynie nie ma takich sklepów jak np. saturn.

Zrób tak jak wcześniej napisałem, skoro nie możesz znaleźć żeby przetestować to kup w internecie i jak nie będą ci odpowiadać to zwróć. Masz na to 10 dni i nie musisz podawać żadnego powodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupach w internecie zawsze masz taką możliwość jeżeli nie kupujesz żywności, bielizny itd. Takich towarów, które typowo nie nadają się do zwrotu. Pamiętaj żeby nie uszkodzić pudełka bo wtedy nie muszą przyjąć zwrotu. I jeszcze taka ciekawostka: przy zwrocie towaru sprzedawca pokrywa wszelkie koszty przesyłek (dagadane z prawnikiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to, że zgodnie z prawem sprzedawca pokrywa koszty przesyłek, co uświadomił mi znajomy prawnik. Ja kiedyś odsyłałem akurat HM3, których to kopią są ww. Maxelle. I pan, z którym korespondowałem konsultował się z działem prawnym firmy, w której zakupiłem słuchawki i informacje potwierdzono. Zazwyczaj jest tak, że sprzedawca o tym wie (o ile kupujemy w jakiejś konkretnej firmie, a nie od zwykłego użytkownika alle) tylko po prostu unika tych kosztów. Mówiąc krótko należy się upomnieć o zwrot kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności