Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Zamienniki SoundMagic E10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zawsze jak mam jakis problem z audio pisze do was MP3store.

Kilka dni temu moja lewa sluchawka przestala laczyc. Wiec planuje zakup czegos nowszego.

Slucham Dubstep, oraz House. Lubie jak sluchawki graja czysto, nie skrzypia przy wysokich tonach, oraz gdy maja gleboki bass. SoundMagic E10 spelnialy moje wymagania 8/10. Sluchawki musza sie dobrze prezetowac poniewaz uzywam je w szkole. Chce wydac 250 PLN, 80$. Myslalem o Bluetooth ale sa drogie i nie ma duzego wyboru. Mam nadzieje ze cos mi doradzicie. ;-)

 

 

W pigulce:

  • Zamiana SoundMagic E10 na cos nowego, moze bluetooth.
  • Typ muzyki: Dubstep, House
  • Jakosc dzieku: Czysto, gleboki bass
  • Cena: 250PLN
  • Odtwarzacz: Samsung Galaxy S2 Skyrocket.

Pozdrawiam Torreto

Edytowane przez ToRReTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Fischer Audio Silver Bullet, bardzo dobra jakość dzwięku, może bas nie jest najgłębszy, ale jak dla mnie jest idealny. Oczywiście aktualnie z nich korzystam. na filaudio.pl masz je za 225. jak chcesz głębszy basik to fischer audio eterna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer audio eterna bardzo mi sie podobaja, jesli graja tak samo dobrze jak bullets tylko zwiekszym bassem bedzie swietnie! Kiedy kupowalem E10 zastanawialem sie nad nimi. Jedyny problem jest taki ze mieszkam w USA i nie znalazlem ich ani na google ani ebay. Dzieki za odpowiedz.

Prosze o wiecej propozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności