Witam,
Dzięki Firmie Mp3Store.pl zawitała u mnie przesyłka do testów.
Nowy model ASTELL&KERN A&NORMA SR25 (plus starszy brat SR15 do porównania)
I cieszący się dużą popularnością Fiio M11
Pierwsze wrażenia już niedługo - Na razie updatuję FW do najnowszych wersji (M11 i SR15) i synchronizuje biblioteki do testów
Testy dalej trwają
Lubie zapoznać się ze sprzętem na spokojnie - pozwolić sobie na słuchanie muzyki bez specjalnego skupiania się na detalach
Dzisiaj w użyciu głownie RE800, RE2000 i VE ZEN
Jak łatwo zauważyć jestem fanem pojedynczych DD - nie ma u mnie w "stajni" zbyt wielu IEMów multidriverowych a jeśli są to raczej z niższej półki i żadnych opartych tylko na BA
za to sprawdzę jak grajki radzą sobie z różnymi planarami nausznymi