Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz do media-tech mt3316.


bartek152

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z okazji tragicznego stanu i spalenia wyjścia od subwoofera w wzmacniaczu w głośnikach media-techa planuje kupic nowy

wzmacniacz. Na starym wzmacniaczu znalazłem tylko informacje typu "230v 50Hz" (co będzie widać na zamieszczonych zdjęciach), Według informacji z http://www.proline.pl/sklep.php?n=mt3316-tornada-pro-db-polecany-przez-komputer-swiat subwoofer ma moc
76W a głośniki po 32W. Głośniki seryjne z kompletu są dla mnie wystarczające, używałem ich z dużymi przerwami. Nie czuję potrzeby wymiany na inny model :) Na wzmacniacz chciałbym wydać maksymalnie ok. 200zł i dobrze było by, gdyby miał możliwość podłączenia słuchawek. Jeśli jest taka możliwość chciałbym podłączyć jeszcze 2 (lub więcej, jeśli możliwość) głośniki (trochę większe, niż te media-techa, mocy nie znam), które służyły w wakacje do nagłośnienia warsztatu. Oprócz tego liczy się dla mnie moc. Rozumiem oczywiście, że są ograniczenia i wszystkiego do wzmacniacza nie podłącze, ale chciałbym mieć możliwość podłączania głośników o większej mocy.

A jak z "wtyczkami" - końcówkami kabli głośników, które będę podłączał do wzmacniacza? Można łatwo zmienić "wtyczkę" na inną? Wystarczy, że odpowiednio połączę kable z inną końcówką, czy trzeba się inaczej bawić?
Przepraszam za niektóre proste, głupie pytania, ale w tych sprawach jestem zielony :D

Poniżej oprócz dwóch zdjęć starego wzmacniacza załączę również 2 zdjęcia sprawnego "głośnika?". Rozumiem, że z wzmacniaczem za 200zł ze względu na moc nie będzie możliwości jego użycia? :D
A, i wszystko tak jak dawniej będzie podłączone jackiem 3,5mm? Da rade? Znajdę coś takiego z moimi wymaganiami? Z niektórych jak np wejście słuchawkowe mogę odstąpić :)
w wzmacniaczu sw to wejście od subwoofera. przy nowym wzmacniaczu wszystko mogłoby być kompatybilne? :D

 

 

ps. Zależy mi też trochę na wyglądzie i małych rozmiarach :) Z góry dziękuję za pomoc :)

DSC_0112.jpg

DSC_0115.jpg

DSC_0117.jpg

DSC_0119.jpg

Edytowane przez bartek152
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności