Skocz do zawartości

Zdjęcie

wymiana końcówki w sluchawkach samsung

samsung nokia sluchawki

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 koroner64

koroner64

nowy

Napisany 17 lipiec 2012 - 12:09

Witam chciał bym zapytać czy można wymienić w słuchawkach końcówkę tzn. słuchawki nowe miałem od starego telefonu i chciał bym wymienić końcówkę na minijacka 3.5 słuchawki mają 6 przewodów Fioletowy ,czerwony, zielony, niebieski czarny, złoty lub przezroczysty, i wokół wszystkich tych przewodów są cieniutkie miedziane przewody, czy jest to możliwe aby to pasowało? do minijacka 3.5 od słuchawek z noki? z góry przepraszam ze post jest chaotycznie napisany proszę o pomoc

Witam chciał bym zapytać czy można wymienić w słuchawkach końcówkę tzn. słuchawki nowe miałem od starego telefonu i chciał bym wymienić końcówkę na minijacka 3.5 słuchawki mają 6 przewodów Fioletowy ,czerwony, zielony, niebieski czarny, złoty lub przezroczysty, i wokół wszystkich tych przewodów są cieniutkie miedziane przewody, czy jest to możliwe aby to pasowało? do minijacka 3.5 od słuchawek z noki? z góry przepraszam ze post jest chaotycznie napisany proszę o pomoc ps. z minijacka wychodzi tylko 4 kabelki zilony cerwony przezrocysty i złoty

#2 Bad and Quiet

Bad and Quiet

Madman

• Bywalec
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1080 posty/ów
  • Interests:Repair iem and headphones; Fotography; Music

• odtwarzacz - Imod mini 1G
  • chcę - My IEM

Napisany 17 lipiec 2012 - 13:21

Miernika nie posiadasz?
Można obstawiać iż czerwony to prawy kanał, niebieski to lewy, fioletowy lub złoty to masa, a miedziane przewody to ekran.

#3 areek86

areek86

nowy

• odtwarzacz - x8
  • słuchawki - 2

Napisany 24 marzec 2013 - 06:54

ja zrobiłem to tak :) tylko zamieniłem kanały:))))..... bede zamieniał słuchawki.samsung 6 4pin.JPG samsung 6 4pin.JPG

Inne posty oznaczone jednym z tych słów kluczowych: samsung, nokia, sluchawki

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  Arhat : (06 marzec 2015 - 15:04) To samo dotyczy krajów ościennych vide Słowacja Czechy i ciągłe naparzanki z Cyganami, czy jak kto woli Romami
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 15:03) @Arhat właśnie dlatego jesteśmy oazą spokoju :)
@  Arhat : (06 marzec 2015 - 15:02) Polska najmniej tolerancyjna? Właśnie na tle Europy jesteśmy oazą spokoju- nawet patrząc na statystyki przestępstw na podłożu konfliktów rasowych/etnicznych u nas są to promile jeśli to porównać do Zachodu.
@  Bernie : (06 marzec 2015 - 15:02) Będzie tak: Dwóch gliniarzy zatrzymuje samochód do kontroli w Niemczech. Jeden mówi do drugiego: Popatrz Ahmed, jakie dziwne nazwisko - Müller.
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 15:01) łi ał juł fłendz, łi łowe ał pipoł :D
@  Bernie : (06 marzec 2015 - 14:59) Zachód się obudzi, ale będzie za późno.
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 14:54) *hoduje, internet niszczy ortografię
@  Bernie : (06 marzec 2015 - 14:52) Ale zachód poszedł właśnie w skrajność. Tolerancja to nie znaczy przyzwolenie na wszystko, także na nietolerancję.
@  xar : (06 marzec 2015 - 14:52) trzeba jeszcze rozumieć pojęcie "tolerować" ;) Mam wrażenie, że też chyba niektórzy źle to rozumieją.
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 14:52) i choduje sobie terrorystów
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 14:51) no, ale się odwróciło, teraz jest najmniej tolerancyjna, a znów zachód poszedł w drugą skrajność
@  Bernie : (06 marzec 2015 - 14:50) Polska powinna być przede wszystkim krajem tolerancyjnym. Z tego słynęła niegdyś przed wiekami, będąc u szczytu potęgi.
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 14:49) zauważam jedynie, iż w tym kraju większe poruszenie ze strony władz powoduje nie okazywanie "szacunku" dla biblii niż flagi narodowej
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 14:48) jedynie subiektywny brak "szacunku" dla flagi
@  Bernie : (06 marzec 2015 - 14:47) https://www.youtube....h?v=SqvUVM9PERA
@  Bernie : (06 marzec 2015 - 14:47) Porównanie celowe, żeby było na pohybel "czarnym".
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 14:46) dla mnie szczerze nie było w tym nic, co łamałoby prawo
@  xar : (06 marzec 2015 - 14:40) nie można porównywać moim zdaniem tamtych dwóch sytuacji.
@  xar : (06 marzec 2015 - 14:40) https://www.youtube....h?v=TZirPl-ouNI
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 14:37) @Lord Rayden a to Polska jest krajem wyznaniowym? Patrz, tyle lat w niewiedzy żyłem.
@  nismovsky : (06 marzec 2015 - 14:30) Amerykanie mają od dziecka wpojony szacunek do symboli narodowych. W Polsce patrzą na mnie jak na idiotę, bo wstaję jak grają nasz Hymn, a w USA dzieci deklamują "Pledge of Allegiance" w szkołach każdego ranka... Stąd różnica. U nas celowo zabija się dumę narodową i ludzi prezentujących szacunek do symboli nazywa się pogardliwie "prawicowymi radykałami" lub "narodowymi bojówkarzami".
@  Bernie : (06 marzec 2015 - 12:51) I chyba najbardziej na świecie szanują symbole narodowe.
@  Bernie : (06 marzec 2015 - 12:48) Dokładnie, jest pewna różnica. Na tym filmiku amerykańską flagę składali przeszkoleni żołnierze, a polską flagę cywile, starsi panowie. Inna sprawa, że w Stanach mają większy szacun dla flagi.
@  Lord Rayden : (06 marzec 2015 - 11:57) Ale "Czarnemu" zawsze można "dołożyć"... W katolickim kraju...
@  Lord Rayden : (06 marzec 2015 - 11:56) Co ma do tego duchowieństwo ? Wojewódzki wtykał flagę w g... I jakoś mało kto mu to wypomina. Starszy Pan po prostu nie umiał sobie z tym poradzić. Wy też mielibyście zvtym kłopot, tak z zaskoczenia.
@  Arthass : (06 marzec 2015 - 11:42) bhehehe :D nic im nie zrobią, nawet jakby się tą flagą podtarli.
Duchowieństwo i najbliźsi z ich otoczenia posiadają w tym kraju nieformalny immunitet, co już wiele razu potwierdzano
@  piotrek1004 : (06 marzec 2015 - 11:06) Nosz kurfa mać brak słów...
@  Kubasz : (06 marzec 2015 - 11:00) ja *******e ...
@  malina_CK : (06 marzec 2015 - 10:31) https://www.youtube....h?v=-6OX4Pm2JUs
@  nismovsky : (06 marzec 2015 - 09:27) @xar - ja też czytam ten temat. Co do FDD to jak masz niepotrzebne to możesz mi je sprezentować :) wrzucę na nie jakieś presety do synthów i będą sobie służyły w muzyce. Daj info na PW to podeślę Ci kasę na wysyłkę :D
@  xar : (06 marzec 2015 - 01:04) pochłonięty czytaniem o AK. :)
@  xar : (06 marzec 2015 - 00:40) robiłem porządki dzisiaj i znalazłem tego trochę... u mnie to leży i się marnuje.
@  xar : (06 marzec 2015 - 00:37) @nismo, potrzebujesz jeszcze dyskietki?
@  xar : (06 marzec 2015 - 00:27) branoc :) tez uciekam
@  xar : (06 marzec 2015 - 00:22) @wrq biorąc tylko pod uwagę, że statystyka jest statystyką można myśleć, że kobieta jest jednak najlepiej przystyowana do wojaczki. Arhat to był skrót myślowy, nie będe pisał teraz o poziomie istotności, rozkładach, natomiast w fizyce kwantowej działasz na prawdopodobieństwie
@  Arhat : (06 marzec 2015 - 00:19) mylisz pojecia, sigma odnosi się do gradacji tzw poziomu pewności (nie odnosi się do "odkrywania cząstki"), to coś innego niż prawdopodobieństwo, ale to już inny temat...
@  wrq : (06 marzec 2015 - 00:18) Dzięki za dyskusję. Muszę kończyć, dobranoc!
@  wrq : (06 marzec 2015 - 00:17) Dobra, ale czy dlatego, że w skomplikowanej fizyce BYWA tak, że jest dowodem, to automatycznie w omawianym przypadku tez tak jest ;) ? Wiem już jednak, że być może... choć nie na pewno ;)
@  xar : (06 marzec 2015 - 00:14) @wrq tak, tak bywa. Tego typu dowodny masz w fizyce kwantowej, czastki odkrywa się z np. prawdopodobieństwem "sigma".
@  nismovsky : (06 marzec 2015 - 00:08) Widzicie - wojsko właśnie nie bierze na mordercze treningi. Wojsko obecnie pracuje na 2 prędkościach: męskiej i żeńskiej. A powinno być na jednej: maksymalnie wydajnej, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo kraju.
@  wrq : (06 marzec 2015 - 00:07) Wierzę, że można z nią zdziałać wiele, może być zaskakująco dokładna, ale czy jest dowodem?
@  xar : (06 marzec 2015 - 00:04) statystyka jest poteżna, bardzo... proponuje zerknąć na szeregi czasowe, arma-garch itd. ;)
@  wrq : (06 marzec 2015 - 00:04) xar, z tą statystyką - chodziło mi o to, że statystyką można coś sprawdzić, jeśli wiemy co dokładnie. Dowód jednak powinien opierać się na czymś innym. Z samej statystyki nic bezpośrednio nie wynika. To miałem na myśli.
@  xar : (06 marzec 2015 - 00:04) wojsko nie bada tak jak to opisujesz... wojsko bierze na mordercze treningi i widzi...
@  nismovsky : (06 marzec 2015 - 00:02) Statystyka to taka nauka, że jak wyprowadzasz psa na spacer to obaj statystycznie macie po 3 kończyny :P
@  Arhat : (06 marzec 2015 - 00:01) W sieci jest masę przykładów na różnice w budowie mózgu ze względu na płeć, tyle że wiele z tych badań i opracowń a zwłaszcza wniosków z nich płynących są nawzajem wykluczające się. Równie dobrze możnaby założyć, że wyniki zależą od płci zespołu badawczego:D
@  wrq : (06 marzec 2015 - 00:01) A genetyczne uwarunkowania sprawdzają się od dziesiątek tysięcy lat... tak, m.in. do sprzedaży bułek w piekarni i mnóstwa innych, człowiek dzięki nim jest obrzydliwie wszechstronny. Skąd jednak wiedza na temat tego, jak wojsko bada ewolucyjne przystosowanie człowieka do służby? Sprawdza jednostkowe predyspozycje. Chcę pokazać, że w Waszej argumentacji IMO niepotrzebnie popieracie się tą ewolucją. Każdy się z Wami zgodzi, że parytety są be itd, ale ten argument o ewolucyjnym przystosowaniu jest niejasny.
@  xar : (06 marzec 2015 - 00:00) eh, muszę lecieć, noc zarwac przed egzaminem. :(
@  xar : (05 marzec 2015 - 23:58) statystyka bywa bardziej skomplikowana i zaawansowana niż Ci się wydaje, pisze Ci to jako matematyk. ;) próbe natomiast masz sporą, żeby wyniki uznac za istotne
@  xar : (05 marzec 2015 - 23:57) wpisz w googla "różnice mózg kobieta mężczyzna" sporo ciekawostek masz również na kopalniwiedzy