Skocz do zawartości

clix2 - jakie słuchawki: CAL!, AKG K420 Denim czy PX200 II?


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich fachowców

mam odtwarzarkę mp3 iRiver Clix2 8GB i przymierzam się do zakupu nowych słuchawek

opcje są 3 (jak narazie):

1. Creative Aurvana Live!

2. AKG K 420 Denim

3. Sennheiser PX 200 II

 

czy to w ogóle porównywalne modele? która opcja jest najlepsza do tego odtwarzacza?

 

w grę wchodzą również akg k414 / jeżeli znacie lepsze opcje to proszę o rekomendację, nie chciałbym przekroczyć 200pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak CAL mozna porównac z PX200II to akg tu nie pasują. Mają otwarta budowę. Najbezpieczniejsze połączenie to CAL, nie znam nikogo komu nie podobałoby sie połączenie CAL z Clixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL są duże?! Stary twoja kobieta cie oszukuje taki rozmiar nie jest duży :D. Mam 40 lat i nie wstydzę się chodzić w CAL po mieście.

 

Kolego luc zdecyduj sie chcesz aby tłumiły K414 czy aby były otwarte zero tłumienia K420?

 

Tu masz kilka zdjęć Mój link

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, ale np px200 czy k414 są mniejsze gabarytowo niż cal!, to widać. a jakies inne propozycje z tych zamkniętych?

a z typu budowy otwartej, jak k420, to co byście polecili. nie chcę sie obudzić z ręką w nocniku, dlatego tak się dopytuje, a druga sprawa, że nie znam się na tym sprzęcie.

moze to jakoś pomoże: muzyka jakiej slucham to alternatywa, experimental, trochę elektroniki, czasem hip hop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Ja np. Nie mogl bym wyjsc w takich CAL na miasto bo po prostu denerwuje mnie jak co druga babcia czy jakis dres gapi sie na mnie jak na idiote. Dlatego uzywam na miasto dokanalowek - wygodne, wzglednie dyskretne. Albo tez mniejszych nausznikow - (np PX200). Ale jak kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie do końca, a w zasadzie w ogóle nie uświadomiła mnie w kwestii wyboru słuchawek, a o to jedynie chodzi.

nie znam się, jak zaznaczyłem na wstępie dlatego na forum ludzi którzy w tym siedzą szukam odpowiedzi. gdybym szukał ironii to włączyłbym forum onetu.

więc jeżeli jesteś skłonny do jakiejkolwiek porady w kwestii sluchawek stricte, byłbym wdzięczny.

 

mozna zamknąć / kupiłem akg k420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności