Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z mp3 (samsung YP-K3)

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 wariat

wariat

nowy

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:45

Witam, mam problem z odtwarzaczem mp3 samsung YP-K3. Otóż na początku problem wyglądał tak, iż przy wyłączaniu urządzenia pokazywał komunikat "remove cable" i trzeba było wyłączać przy użyciu malutkiego guzika reset. Postanowiłem wgrać nowy firmware z 3.09 na 4.10 i wg opisu wszystko poszło dobrze, ale poprzedni problem nie zniknął a na dodatek po uruchomieniu jest zielony ekran i nie wiele można zrobić. Może ktoś cudem spotkał się z podobnym problemem. Zależy mi chociaż na przywróceniu starego firmware, ale nawet nigdzie go nie mogę znaleźć.

Byłbym ogromnie wdzięczy za pomoc. Pozdrawiam.

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 21:19) Polibuda się dobrze bawi.
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 21:12) a w sumie to fajerwerki. Niebo zapłonęło :s
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 21:08) Oho w moim kochanym mieście znowu się coś dzieje... petardy poszły w ruch...
@  Arthass : (28 maj 2016 - 19:20) Hej, możecie rozjaśnić mi pewne kwestie z modemem WWAN? Czy można go zainstalować w każdym laptopie z gniazdem m.2, czy trzeba specjalnego gniazda specjalnie pod niego?
@  crysis94 : (28 maj 2016 - 19:02) A, nieważne.
@  crysis94 : (28 maj 2016 - 19:01) @Jimmi Dragon
@  DedSec : (28 maj 2016 - 18:56) Proszę o zaprzestanie rozmowy o głupocie i religii. To nigdy nie kończy się dobrze, a złego zakończenia nie chcę nikomu serwować.
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 18:54) Evil widzę, że w moich wypowiedziach dopatrzyłeś się jakieś głupoty? Może podasz jakieś przykłady, zamiast ot tak rzucać sobie obelgami?
@  crysis94 : (28 maj 2016 - 18:45) WTF?
@  crysis94 : (28 maj 2016 - 18:45) *******ił też coś o szlachcicach czy tam szlachectwie... ale mnie denerwował - po pieciu minutach poszedł do stanowiska obok, ale tam ni potrafili go zagłuszyć.
@  crysis94 : (28 maj 2016 - 18:44) Oczywiście PiSowiec.
@  crysis94 : (28 maj 2016 - 18:44) Dzisiaj miałem staruszka, który przekrywał się ze mną, że młodzi nie wiedzą co to jest demokracja... mówiłem oczywiście o bardzo powiązanym temacie z polityką, bo najpierw o symulacji fabryki produkującej karoserie samochodowe, a potem o audio od strony technicznej...
@  EvilKillaruna : (28 maj 2016 - 18:35) Zwłaszcza gdy notorycznie klną i rzucają się jak pchła na grzebieniu w poszukiwaniu awantur oraz zamanifestowania swojej "odmienności".
@  EvilKillaruna : (28 maj 2016 - 18:30) Ja zaś omijam tych, którzy swoją własną głupotą próbują mierzyć innych i wyśmiewać ich bez powodu.
@  Arthass : (28 maj 2016 - 18:23) ja generalnie nie lubię metek, ale tak orientacyjnie znalazłbym się aktualnie gdzieś w tych okolicach
@  Arthass : (28 maj 2016 - 18:20) jak również orzeszków ziemnych
@  Arthass : (28 maj 2016 - 18:20) teizm agnostyczny może zawierać śladowe ilości glutenu
@  Arthass : (28 maj 2016 - 18:18) to zależy czy Twoje niewierzenie jest tak dogmatyczne jak ich wiara :)
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 17:31) Genialnie ku**a. Tak to jest jak wierzący ocenia niewierzącego własną miarą.
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 17:29) "ateizm to wiara, bo zakłada coś, czego nie potrafi udowodnić, w przeciwieństwie np. do agnostycyzmu" Ogromny procent amerykanów wierzy w duchy. Rozumiem, że jako osoba w duchy nie wierząca i otwarcie wyśmiewająca te wierzenia, z automatu staję się wyznawcą, bo nie potrafię udowodnić nieistnienia duchów?
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 17:25) A, że przy okazji cierpliwie tłumaczę, dlaczego uważam coś za głupotę, to chyba dobrze o mnie świadczy, no nie?
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 17:23) Ale ja nie mam potrzeby nawracania. Ja po prostu lubię wyśmiewać głupotę.
@  EvilKillaruna : (28 maj 2016 - 17:20) @rfzb, na całe szczęście nie krytyk ;).
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 17:17) Czy teizm agnostyczny jest bezglutenowy?
@  Arthass : (28 maj 2016 - 16:57) Ja lubię rozmawiać na temat wiary, ale ze względu na to, że aktualnie prawdopodobnie najbliżej mi do teizmu agnostycznemu. Jak zresztą wielu dawnym i dzisiejszym naukowcom, z którymi tak bardzo utożsamiają się ateiści. Plus jest taki, że mam możliwość bez uprzedzeń dostrzec ułomności i racje obydwu stanowisk.
@  rfzb : (28 maj 2016 - 16:53) Też fanatyk, czy też atencjusz? :D
@  EvilKillaruna : (28 maj 2016 - 16:45) @mic: ja to samo.
@  EvilKillaruna : (28 maj 2016 - 16:45) Czyli tak jak zdiagnozowałem wcześniej: atencjusz :)
@  micbud : (28 maj 2016 - 16:38) Ale to w sumie dobrze, bo ktokolwiek go poczyta, zaczyna nie lubiec ateistow:D mi to w sumie pasuje, dlatego sie nie odzywam
@  micbud : (28 maj 2016 - 16:37) Arthass: to nie problem z ateistami, to tylko Jimmi jest taki fanatyk:D
@  Arthass : (28 maj 2016 - 16:24) Problem z ateistami nie polega na tym, że obierają stanowisko "nie wierzę i tyle". Najczęściej towarzyszy im silna potrzeba "nawracania" innych na niewiarę, wyśmiewania innowierców (tak, ateizm to wiara, bo zakłada coś, czego nie potrafi udowodnić, w przeciwieństwie np. do agnostycyzmu), o dziwo same tematy wiary wywołują w nich silne emocje i prawie zawsze muszą zabrać głos w każdym temacie dotyczącym jakiegoś aspektu wiary - nie wiem, na czym to polega, może bardziej chcą przekonać siebie niż innych?
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 14:52) A dlaczego gwoździami? Że niby nawiązanie do tych od krzyża? To chyba takie wielkie musiałby być. Ręcznie wykonane. Później mogłyby za relikwie robić... Jak można łykać takie brednie? Dziwne, że na pogotowie nigdy nie trafiają opętani przez szatana i nie ujawniają swoich nadprzyrodzonych zdolności :P
@  micbud : (28 maj 2016 - 13:29) @deton: a nie mowilem:p
@  Jimmi Dragon : (28 maj 2016 - 12:40) Widzę, że największa wiara rodzi się ze strachu :) Gwoździami pluł, mówił w 3 językach na raz, po ścianach chodził... a wielki bóg nadal łapką nie pomachał. Może gdyby istniał, to popukał by się w czoło...
@  micbud : (28 maj 2016 - 12:37) Deton: miales przywidzenia, a egzorcyzmowanym byl David Copperfield
@  rfzb : (28 maj 2016 - 12:33) Ty byś pogryzł i połknął?
@  rfzb : (28 maj 2016 - 12:33) Jak gwoździe niedobre to nie dziwota, że pluje.
@  deton24 : (28 maj 2016 - 12:29) Jak opętany potrafi pluć gwoźdźmi, jak raz widziałem, to nie mówcie że poza tym światem nic nie istnieje.
@  deton24 : (28 maj 2016 - 12:24) Po tym co widziałem podczas egzorcyzmów i spotkań Odnowy w Duchu Świętym, to jak ktoś mówi że Boga nie ma, to może bym się zasmial, gdybym tylko pamiętał jak to się robi. Chociaż wiem że życie to czasem jedna wielka antykoscielna propaganda. Ale po takich wydarzeniach każdy zmienia stronę mocy. Bez wyjątku. Polecam takiego naocznego doświadczenia.
@  Undertaker : (28 maj 2016 - 00:41) Pudzian się stara ale on tak jakoś nie pasuje do MMA, co najwyżej do przygniatania rywali :D Mamed jakoś szybko z sił opadł i jechał na oparach.
@  Damix : (28 maj 2016 - 00:26) Chociaż z tego co mówił przeciwnik Mameda to złamał mu rękę i nogę, także dźwignie był dobre ale skurczybyk twardy ;].
@  Damix : (28 maj 2016 - 00:25) A ktoś się spodziewał, że pudzian da radę ?:D
@  Undertaker : (28 maj 2016 - 00:16) Zgadza się. Pudzian też nie dał rady.
@  Damix : (27 maj 2016 - 23:55) Oj Mamed wyczerpałbateryjki dzisiaj
@  Jimmi Dragon : (27 maj 2016 - 23:26) No i to właśnie jest błędne pojmowanie ateizmu. Chociaż w sumie wkurza mnie to pojęcie. Kategoryzowanie w tym przypadku prowadzi do takich mylących osądów. Nie wierzę i tyle. Koniec kropka. A "Ateista" rzeczywiście brzmi jak wyznawca jakiegoś poglądu. Czy niewiara w duchy, krasnoludki, wróżki, mikołaja i inne baśniowe stwory, też mnie czyni wyznawcą czegokolwiek?
@  Arthass : (27 maj 2016 - 22:44) to mnie w tym filmiku rozbawiło, te delikatne sugestie, że ateizm u swoich podstaw jest formą wiary (politeistycznej), gdzie bóstwami są naukowcy :) i w zasadzie ma wiele wspólnego z wyśmiewanymi przez nie religiami
@  Jimmi Dragon : (27 maj 2016 - 20:42) A filmik sam w sobie zabawny. 
@  Jimmi Dragon : (27 maj 2016 - 20:41) Jakiś dziwny ten ateista... ograniczony i nieracjonalnie przekonany o nieomylności naukowców (choć jedną z ich głównych sił napędowych jest umiejętność wyciągania wniosków z popełnianych błędów). Zupełnie jakby osoba bezgranicznie wierząca w istnienie boga, stworzyła własne przeciwieństwo i nazwała je ateistą. Jeśli ktoś nie wierzy w "doskonały" boski plan oraz "doskonałość" ludzkiej istoty (stworzonej w końcu na podobieństwo boga), nie będzie też wierzył w nieomylność nauki. 
@  micbud : (27 maj 2016 - 19:20) Ha, wiedzialem, ze moje kuboty w koncu komus sie nie spodobaja. Padlo na obstawe lotniska
@  Kubasz : (27 maj 2016 - 19:12) :o