Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis Creative w Polsce

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Blood Btz

Blood Btz

początkujący

• 20 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 11:25

Czy jest jakiś serwis firmy Creative w Polsce? Zadaje to pytanie ponieważ moim zdaniem strona firmy Creative jest nieczytelna, i mimo tego że szukałem tam informacji o serwisie nic nie znalazłem. Jeśli nie ma serwisu w Polsce to gdzie należy wysłać odtwarzacz w celu naprawy? I czy jest możliwość naprawy bez gwarancji, ew. czy ktoś się orientuje jaki jest koszt wymiany ekranu w Creative ZEN?

Z góry dziękuję za odpowiedź smile.gif

#2 speed37

speed37

zaawansowany

• 376 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 12:17

Creative nie ma seriwsu w Polsce..Najblizszy serwis znajduje sie w irlandii. Naprawa wyswietlacza jest odplatna.. i dosyc sporo kosztuje..Nie orientuje sie zbytnio ale dla porownania w iriverze wymiana wyswietlaczza kosztuje 100zl
ODTWARZACZE TERAZ: Iriver e100 2gb black 1.21 GUI

ODTWARZACZE KIEDYŚ: Vakoss mp-4262 2gb Vakoss MP-4106 1gb

SŁUCHAWKI: Philips: shp 2000, Sennheiser cx300

#3 Buaszeyos

Buaszeyos

Gwynbleidd

• Bywalec
  • PipPipPipPipPip
  • 770 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 12:28

CYTAT
Ja kupiłem głośniki tej firmy.
Prawda jest taka, że firma Creative nie ma serwisu w Polsce. Procedura wygląda
następująco:
1. za pośrednictwem witryny internetowej Creative zgłasza się problem (mailem) -
(połączenie tel. jest strasznie drogie i z tego co wiem nie jest dostępne w
języku polskim).
2. otrzymujemy odpowiedź, że nasz sprzęt albo został zakwalifikowano do naprawy
albo nie
3. w przypadku gdy nasz sprzęt ma być naprawiany w ramach gwarancji musimy NA
WŁASNY KOSZT WYSŁAĆ SPRZĘT DO IRLANDII!!!
Dlatego nie polecam kupować sprzętu tej marki. Przynajmniej ja nigdy więcej tego
nie zrobię.

30 sekund szukania w google

#4 Blood Btz

Blood Btz

początkujący

• 20 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 12:38

A jakbym zaniósł do jakiegoś serwisu naprawczego to by mi to mogli zrobić?

#5 Buaszeyos

Buaszeyos

Gwynbleidd

• Bywalec
  • PipPipPipPipPip
  • 770 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 12:51

idź i zapytaj

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  Arhat : (05 marzec 2015 - 20:58) Akurat część z tych światowych bandziorów o których obecnie głośno(vide ISIS) panicznie obawia się śmierci z ręki kobiety, bo to im definitywnie zagradza drogę do raju. BTW w bombardowaniach na ich pozycje w Syrii uczestniczyły dziewczyny z Arabii Saudyjskiej co było specjalnie nagłaśniane...
@  Lord Rayden : (05 marzec 2015 - 20:54) Lotnictwo ? A jak pilot wpada w ręce wroga ? A zwykle nie walczymy z kulturalnymi przeciwnikami tylko z....bandziorami.
@  Lord Rayden : (05 marzec 2015 - 20:52) Kobiety to lepiej we flocie. Na lotniskowiec czy krążownik rakietowy. Zawsze praca się znajdzie przy radarze, naprowadzaniu..
@  Arhat : (05 marzec 2015 - 20:51) Tak się składa, że na świecie co raz więcej kobiet trafia do lotnictwa i to również do elity elit- czyli na samoloty szturmowe. I to właśnie ze względu na swoje naturalne predyspozycje. Kobiety potrafią łatwiej i dłużej znosić wysokie przeciążenia(niższy wzrost +zdecydowanie mniejsza masa tkanki mięśniowej, a co za tym idzie, niższe potrzeby tlenowe). Dość powiedzieć że w jednejz najsłynniejszych eskadr akrobacyjnych USAF Thunderbirds są dwie kobiety w tym jedna na pozycji 2nd solo.
@  malina_CK : (05 marzec 2015 - 20:08) nismovsky ty mówisz o takiej typowo wojennej służbie. Ja myślę cały czas o służbie w kategorii służenia i niesieniu pomocy innym. Jedne baby chcą latać z karabinem i się wyżywać, a inne działać w logistyce, łączności czy w sanitarce. Sama wiem po sobie i po moich znajomych z NSR. Kobita w wojsku zawsze będzie postrzegana jako hybrydowy babochłop który pierwszy pcha się do walki, a nie ma predyspozycji
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 18:10) @malina_CK - Xar mnie wytłumaczył - kobitki, które zdały "na styk" swoje zaniżone progi są w mojej opinii ŻOŁNIERZAMI drugiej kategorii i nie dziwię się, że faceci na misjach nie chcą z nimi jechać na patrol, bo nie są równie sprawne, co oni, przez co są raczej balastem niż wsparciem i równym towarzyszem broni.
@  xar : (05 marzec 2015 - 16:29) @malina nie chodzi o człowieka kategorii drugiej, a własnie żołnierza. ;) Każda z płci jest jakoś ewolucyjnie przystosowana do różnych zadań, nie zmienimy tego.
@  malina_CK : (05 marzec 2015 - 16:04) nawet poprzez taki banalby NSR - niektóre damy zapisują się tam bo myślą że polatają z karabinem po poligonie, albo przejadą się czołgiem
@  malina_CK : (05 marzec 2015 - 16:02) Po cześći to co mówi nismowsky jest prawdą, kobity czasem przesadzają chcąc za bardzo dorównać facetom
@  Kubasz : (05 marzec 2015 - 16:01) ogólnie ludzi nie można porównywać, bo każdy ma inną kondycję ;)
@  malina_CK : (05 marzec 2015 - 15:58) dobrze dobrze... ja swoje wiem :)
@  Kubasz : (05 marzec 2015 - 15:56) @malina_CK taka przenośnia ;)
@  malina_CK : (05 marzec 2015 - 15:52) nismosky z tą "drugą kategorią" to sarkazm -mam nadzieję?
@  Arkusz : (05 marzec 2015 - 14:14) a ja zaraz idę na instruktaż i 24h służby, jupi =.=
@  Arkusz : (05 marzec 2015 - 14:14) nismo - dobrze prawisz. Powinny być jednakowe wymogi, jak w szkole wyższej pożarnictwa (gdzie, o dziwo, nie ma dziewczyny od momentu ujednolicenia wymagań). A tendencja i zamiary, aby w wojsku było 30% kobiet... https://www.youtube....h?v=bieUlpgiXpU
@  retter : (05 marzec 2015 - 13:44) ale kobiety po raz kolejny próbują dorównać facetom na zasadach gry facetów, ot kompleksy leczone na siłę
@  retter : (05 marzec 2015 - 13:42) kobiety mają inne zalety, przede wszystkim przystosowanie, pokaż faceta który ogrania 10 rzeczy na raz a kobiety potrafią więcej natomiast nie tak dokładnie jak facet jedna, dlatego specjaliści, fachowcy to faceci a funkcja sekretarki to raczej dla kobiety
@  adikadik : (05 marzec 2015 - 13:39) też mi zaspamowali skrzynkę :D
@  Kubasz : (05 marzec 2015 - 13:33) dostałem życzenia od mp3store z okazji dnia kobiet ...
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 13:12) Nikt nie chce mieć u boku "żołnierza drugiej kategorii", który jest słabszy, delikatniejszy czy mniej wytrzymały, bo w sytuacji zagrożenia powierzenie życia takiej osobie niesie większe ryzyko.
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 13:11) No ale nie szły na patrole z mężczyznami ani nie walczyły bezpośrednio. Dlatego uważam, ze nadałyby się, ale tylko w określonych warunkach i po spełnieniu tych samych wymagań, co mężczyźni.
@  Bernie : (05 marzec 2015 - 11:42) Wiedza o tym była w ZSRR powszechna i takich "używanych żon frontowych " nikt nie chciał po wojnie.
@  Bernie : (05 marzec 2015 - 11:32) W czasie 2 W kobiety sprawdzały się świetnie jako snajperki, Sowieci je licznie tak wykorzystywali. I nie tylko tak niestety, kobiety w armii czerwonej były wykorzystywane seksualnie.
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 11:16) *nie odciągnie rannego kolegi z linii ognia
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 11:15) Chociaż prędzej dopuściłbym zarost w wojsku niż kobiety w armii (zwłaszcza w obecnej formie - niższe progi sprawnościowe). Może zabrzmi to jak seksizm, ale jest to ze wszech miar pragmatyczne podejście. Słabsza (bo posiadająca niższe progi wymagań fizycznych) kobieta nie poniesie tyle sprzętu, nie odciągnie kolegi z linii ognia w czasie ostrzału, a po wzięciu do niewoli łatwiej ją złamać psychicznie (liczne przykłady z US Army). Kobiety na froncie się nie sprawdzają, bo dajemy im fory... Powinny spełniać te same wymagania, co faceci i dopiero wtedy byłyby równie wartościowe na polu walki.
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 11:10) Ale na poważnie - rozumiem zwyczaj golenia się i krótkich włosów w wojsku. To rozwiązanie poprawia higienę wśród żołnierzy, a jak ktoś chce włosów i brody jak u Chrystusa to niech rzuci wojsko i idzie być hippisem gdzie indziej (żarcik) ;)
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 11:08) Ja bym siedział - żeby wykładowca czuł się bezpieczniej, wiedząc że kolejne wcielenie Johna Rambo jest w pobliżu :P
@  Lord Rayden : (05 marzec 2015 - 10:53) Czy na wykładzie siedzisz w pełnym uzbrojeniu ? Kałach, kamizelka, oporządzenie ? ;)
@  Arkusz : (05 marzec 2015 - 10:43) To wtedy się ogole :)
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 10:34) @Arkusz - owszem, ale w wojsku trzeba być gotowym na wojnę w każdej chwili :D
@  Arkusz : (05 marzec 2015 - 10:21) Ta, kisze się na wykładach.
@  Kubasz : (05 marzec 2015 - 10:04) @Arkusz już po apelu ? :P
@  Kubasz : (05 marzec 2015 - 09:11) @FeX ale tam za zimno :P
@  FeX : (05 marzec 2015 - 08:54) Kubasz w takim razie dobrym miejscem dla Ciebie będzie koło podbiegunowe :)
@  Kubasz : (05 marzec 2015 - 08:24) ja się nie mogę doczekać jak słońce będzie wschodzić w okolicach godziny 4:30 - 5 itd, bo ja się zwykle budzę ze wschodem słońca
@  zawish : (05 marzec 2015 - 08:09) no ja sie jeszcze nie polozylem, moze o 11-12 sie uda...
@  Kubasz : (05 marzec 2015 - 08:02) @zawish ano, nie śpię - budzę się bez budzika przed 6
@  Arkusz : (05 marzec 2015 - 07:18) także - czołem :)
@  Arkusz : (05 marzec 2015 - 07:16) Kubasz - a w sumie to nic ciekawego, zaraz spadam na apel :P
@  Arkusz : (05 marzec 2015 - 07:15) nismo - ale to już jest przeżytek :) Nawet jak jesteś na poligonie miesiąc czasu, to broda Ci krzywdy nie zrobi. 
@  Arkusz : (05 marzec 2015 - 07:15) siemka :P
@  zawish : (05 marzec 2015 - 07:13) hej kubasz, nie spisz?
@  Kubasz : (05 marzec 2015 - 07:01) Hej Arkusz, co tam ciekawego ?
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 00:53) @Arkusz - a co do golenia w armii to jest to bardzo stary zwyczaj, zapoczątkowany przez Rzymian. Golili się dokładnie i strzygli włosy, by nikt ich w boju nie mógł za nie złapać. Sami za to często stosowali technikę "złap za brodę i zetnij głowę" wobec podbijanych ludów barbarzyńskich. Nie wspominając o tym, że w warunkach polowych jest to bardziej higieniczne.
@  nismovsky : (05 marzec 2015 - 00:50) W końcu zaczniecie egzekwować regulamin w komisie? To byłoby wydarzenie :P
@  Robsonek : (05 marzec 2015 - 00:07) pewnie zostanę modelatorem ^_^ ;)
@  wrq : (04 marzec 2015 - 23:46) eh.
@  Arkusz : (04 marzec 2015 - 22:59) Modzi, do zarządu :>
@  Arkusz : (04 marzec 2015 - 22:45) żartuję sobie, ale pewnie wydarzenie będzie - czekajcie :>
@  xar : (04 marzec 2015 - 22:43) co może być większym wydarzeniem niż premiera HL3?!