Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis Creative w Polsce

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Blood Btz

Blood Btz

początkujący

• 20 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 11:25

Czy jest jakiś serwis firmy Creative w Polsce? Zadaje to pytanie ponieważ moim zdaniem strona firmy Creative jest nieczytelna, i mimo tego że szukałem tam informacji o serwisie nic nie znalazłem. Jeśli nie ma serwisu w Polsce to gdzie należy wysłać odtwarzacz w celu naprawy? I czy jest możliwość naprawy bez gwarancji, ew. czy ktoś się orientuje jaki jest koszt wymiany ekranu w Creative ZEN?

Z góry dziękuję za odpowiedź smile.gif

#2 speed37

speed37

zaawansowany

• 376 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 12:17

Creative nie ma seriwsu w Polsce..Najblizszy serwis znajduje sie w irlandii. Naprawa wyswietlacza jest odplatna.. i dosyc sporo kosztuje..Nie orientuje sie zbytnio ale dla porownania w iriverze wymiana wyswietlaczza kosztuje 100zl
ODTWARZACZE TERAZ: Iriver e100 2gb black 1.21 GUI

ODTWARZACZE KIEDYŚ: Vakoss mp-4262 2gb Vakoss MP-4106 1gb

SŁUCHAWKI: Philips: shp 2000, Sennheiser cx300

#3 Buaszeyos

Buaszeyos

Gwynbleidd

• Bywalec
  • PipPipPipPipPip
  • 770 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 12:28

CYTAT
Ja kupiłem głośniki tej firmy.
Prawda jest taka, że firma Creative nie ma serwisu w Polsce. Procedura wygląda
następująco:
1. za pośrednictwem witryny internetowej Creative zgłasza się problem (mailem) -
(połączenie tel. jest strasznie drogie i z tego co wiem nie jest dostępne w
języku polskim).
2. otrzymujemy odpowiedź, że nasz sprzęt albo został zakwalifikowano do naprawy
albo nie
3. w przypadku gdy nasz sprzęt ma być naprawiany w ramach gwarancji musimy NA
WŁASNY KOSZT WYSŁAĆ SPRZĘT DO IRLANDII!!!
Dlatego nie polecam kupować sprzętu tej marki. Przynajmniej ja nigdy więcej tego
nie zrobię.

30 sekund szukania w google

#4 Blood Btz

Blood Btz

początkujący

• 20 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 12:38

A jakbym zaniósł do jakiegoś serwisu naprawczego to by mi to mogli zrobić?

#5 Buaszeyos

Buaszeyos

Gwynbleidd

• Bywalec
  • PipPipPipPipPip
  • 770 posty/ów

Napisany 06 lipiec 2009 - 12:51

idź i zapytaj

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  Arthass : (29 maj 2016 - 23:29) ale nieważne, wypróbowałem dzisiaj wolnowar elektryczny (InstantPot), genialne urządzenie
@  Arthass : (29 maj 2016 - 23:29) nie do końca czaję :D jeśli jakieś twierdzenia są głupie to wskazują na głupotę samego autora, tak czy nie?
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 23:11) Nareszcie. Bo ileż można czytać takich ekstremistów ateistycznych? ;) Dobrej nocy życzę wszystkim! :D
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 23:10) No i się skończyło :P
@  bachankas : (29 maj 2016 - 22:52) Dobra, znalazłem odpowiedź, teraz takie same są tu i tu
@  bachankas : (29 maj 2016 - 22:48) Nosz kuźwa musiało się tak to kiedyś skończyć...
Portfel zgubiłem, trzeba wszystkie dokumenty wyrabiać na nowo.

Do dowodu teraz obowiązują zdjęcia paszportowe. Do prawa jazdy też takie? Nie widziałem nigdzie napisanej wprost informacji, czy to ten sam typ zdjęcia.
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 22:08) @ Arthass

"którzy swoją własną głupotą"

W powyższej wypowiedzi głupota jest określeniem cechy osobowości, a nie jakiegoś twierdzenia.
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 22:05) A ten dalej oskarża mnie o pomówienia. Normalnie ręce mi opadły. Jak można być tak zakłamanym? Najpierw się wyparł, choć wypowiedź jednocześnie świadczyła na jego niekorzyść, później, chyba niechcący, sam się przyznał ("Nie odpowiedziałem Ci na pytanie jakie postawiłeś tylko dlatego, że zareagował Admin"), a na koniec wrócił do swoich oskarżeń o pomówienia. A nismo oczywiście mu wtóruje, bo sam zachowuje się podobnie, kiedy argumenty już mu się wyczerpią. Pójdę wam na rękę i obu wrzucę sobie na czarną listę. Szkoda mi nerwów na was i wasze zakłamanie.
@  Arthass : (29 maj 2016 - 22:05) Jimmi, wyczuwam lekki dysonans w tych wypowiedziach:
"Nazywanie czyichś twierdzeń głupotami, nie jest jednoznaczne z określaniem kogoś głupcem."
a za chwilę "Głupota jest domeną głupca."
@  Noise : (29 maj 2016 - 21:49) Co tu się dzieje xDDDDDD
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 21:29) Ano. A dziękuję. Męczę się ze stroną główną póki co, szata graficzna dla kolejnego projektu webowego. Recenzje wszystkie przez to wstrzymane.
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 21:26) Życzę owocnej pracy nad projektem, ja się uczę, żeby na szkoleniu nie dać plamy :P
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 21:26) Mam tylko nadzieję, że po interwencji Admina każdy Moderator już wie co robić z takimi próbami shitstormów
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 21:25) @EvilKillaruna to ja dołączam się do prośby i informuję, że każdorazowe próby wszczynania takich awantur będę raportował, bo nie podoba mi się nazywanie wierzących w ten sposób. Zwłaszcza od fanatycznego wierzącego w ateizm ;)
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 21:23) @nismo. Tak, dla mnie to również było obraźliwe, ale cóż. Wtedy zareagował Admin, więc mam nadzieję, że to będzie działało jako swego rodzaju sygnał ostrzegawczy też i na przyszłość.
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 21:22) Także naprawdę proszę o spokój, bo chcę w spokoju przysiąść dalej nad projektem. Ja ze swojej strony też pasuję, więc nie masz się o co martwić.
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 21:22) Zwłaszcza, że zazwyczaj to zaczynało się na zasadzie "nikt mnie o to nie pyta, ale wierzący to ciemnogród" - i oczekiwanie na shitstorm
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 21:21) @EvilKillaruna podziwiam Twój spokój. Ja wolałem olać shouta niż użerać się z wiecznymi zaczepkami filozoficzno-trollowymi.
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 21:20) Owszem, nie masz argumentów, dlatego nie mam o czym z Tobą rozmawiać, bo nie da się polemizować z pomówieniami. Logiczne prawda?

A Ty Cris nie tatusiuj ;).
@  crysis94 : (29 maj 2016 - 21:17) Do łóżka :P
@  crysis94 : (29 maj 2016 - 21:17) Diabeł&Smok ... nawet nie muszę czytać, a wiem, że bezsensowne najazdy i jakieś docinki.
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 21:13) Jeszcze tylko tego brakuje, żebym się wdawał w dziecinadę typu "no chyba ty"... nie ma argumentów, nie ma rozmowy. Ja ze swojej strony pasuję. I'm out.
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 21:08) *drążyć.
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 21:08) Chyba tylko wg Ciebie. Nie odpowiedziałem Ci na pytanie jakie postawiłeś tylko dlatego, że zareagował Admin. Również nie zamierzam.
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 21:06) To, że wypowiedź była adresowana do mnie jednoznacznie wynika z poprzednich wypowiedzi. Nie chcesz się do tego przyznać, ok, twój problem. Nie będę drążył tematu.
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 21:04) I z łaski swojej swojej uspokój się, bo poziom agresji i czepialstwa wobec innych jest ostatnio u Ciebie ponad wszelką miarę.
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 21:02) Czyli jest to pomówienie, bo nigdzie nie ma tam Twojego nicku. Przeprosić to powinieneś raczej Ty mnie.
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 21:00) "Ja zaś omijam tych, którzy swoją własną głupotą próbują mierzyć innych i wyśmiewać ich bez powodu." Dla mnie to jest jednoznaczne nazwanie kogoś głupcem. Głupota jest domeną głupca. A teraz łaskawie przeproś, albo uargumentuj swoje zarzuty przykładami. 
@  EvilKillaruna : (29 maj 2016 - 20:53) Pomówienie. Cytuj gdzie nazwałem CIEBIE głupcem.
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 20:51) Admin się włączył po tym, jak moderator nazwał mnie głupcem, także jak zwykle pudłujesz.
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 20:45) Szkoda słów na Ciebie czasem, serio. I jeśli dalej próbujesz się usprawiedliwiać (mimo, że po Twoich wywodach w akcję stopowania Twojego "nawracania" włączyli się Moderator i Admin) to widocznie nie jesteś taki racjonalny jak Ci się zdaje, a (jak wcześniej wspomniano) szukasz atencji.
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 19:57) Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nazywanie czyichś twierdzeń głupotami, nie jest jednoznaczne z określaniem kogoś głupcem. Każdy popełnia błędy. Nie każdy się potrafi do tego przyznać, ale to już nieco inna sprawa... No i jak dotąd to tylko mnie nazwano głupcem, także sobie daruj te rozkazy.
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:47) @Jimmi Dragon Ty już ludzi naobrażałeś nazywając ich głupcami, więc zamilcz w kwestii inwektyw, ok?
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 19:40) Mitomany złośliwe :s
@  Jimmi Dragon : (29 maj 2016 - 19:40) I znowu mnie wyzywają :(
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:36) W Dzień Dziecka muszę znów w delegację jechać...
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:36) @rfzb hehe - dobrze wiedzieć, żeś taki spec
@  rfzb : (29 maj 2016 - 19:31) Do innych działów nie zaglądam, bo i tak się lepiej znam na audio od reszty forum, ale bardzo mi to nie przeszkadza.
@  rfzb : (29 maj 2016 - 19:30) Ja też czytam głównie Hyde Park i komis.
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:29) Ostatnio skapnąłem się, że w większości przeglądam Hyde Park i stwierdziłem "Po co?"
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:29) @rfzb zależy dla kogo. Nie chce mi się znowu odpowiadać atencjuszom i celowym prowokatorom, a i coraz mniej wartościowych tematów.
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:28) https://www.youtube....h?v=M0d4qM7gCH8
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:28) Dla otuchy macie tutaj muzykę z Bogiem ;)
[media]http://www.youtube.com/watch?v=M0d4qM7gCH8[/media]
@  rfzb : (29 maj 2016 - 19:28) Przecież kałoburze to jest ta ciekawa zawartość.
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:25) Już tutaj pisałem, że coraz mniej ciekawej zawartości na forum, a coraz więcej goownoburz, więc i zaglądam coraz mniej.
@  nismovsky : (29 maj 2016 - 19:24) Odchodzę z shouta, żyjcie teraz z takim "władcą" ;)
@  bachankas : (29 maj 2016 - 19:24) Gdzie jest dzielny rycerz nismo, który jest w stanie przerwać rządy potwora!?
@  bachankas : (29 maj 2016 - 19:23) Nastała era Smoka...
@  Kubasz : (29 maj 2016 - 19:22) gdzie tam rok, od razu tysiąclecie
@  rfzb : (29 maj 2016 - 19:21) :D