Skocz do zawartości

T30 Firmware 1.75 !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Aktualnie gdzieś jakąś godzinę bawię się firmware'm T30 :D. Początkowo z ciekawości robiłem UMS -> MTP i udało mi się zmienił firmware z 1.71 US UMS -> 1.71 MTP !! i to prosto za pomocą iRiver Firmware Updater.

Ale do rzeczy:

Po tej całej zabawie, postanowiłem zmienić firmware z powrotem do UMS (ENG) ... a następnie do 1.71 UMS tylko że Korea. Po aktualizacji włączyłem iRiver Plus 3 i wyskoczyło mi okienko że jest już 1.75 - dałem OK i mam firmware 1.75 UMS Korea :)

Trochę się dziwie że ENG (US) nie ma jeszcze 1.75 bo gdy jeszcze miałem 1.71 US to mi iRiver Plus 3 nic nie mówił o nowych firmware.

 

Jeśli chodzi o to co się zmieniło - to prawdopodobnie tylko bugfix - gdyż nic nowego nie widzę ;)

ps. iRiver Firmware Updater wywala mi teraz błąd "This utlity does not support the connected device" :huh:

EDIT: "Zabawa" z firmware miała również cel zlikwidowanie zbędnej opcji (radia) lecz mój T30 w ogóle nic nie robił jak wpakowałem do niego plik T30_Pure.hex <_<

 

EDIT 2: Usprawnione zostało Shuffle (tzn. usunięto bug, podczas którego, gdy odtwarzało się piosenke która znajdowała się jako jedyna w danym folderze i chciało się przeskoczyć do następnej/poprzedniej to powodowało to zawieszenie sie player'a) oraz jak dobrze widzę usprawnione zostało pokazywanie lyrics. Tyle na razie zdołałem 'wyłapać' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda ja mam T10, ale to są b. podobne odtwarzacze...

czy chcesz powiedzieć, że to umie wyświetlać teksty poisenek?

jak to osiągnąć... przeba jakoś spreparować mp3, wrzucić odpowiedni txt czy jak ?

W każdym player'ze iRiver Lyrics działa prawie tak samo. Tu znajdziesz trochę info o tym:

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=16854

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=153

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Po tej całej zabawie, postanowiłem zmienić firmware z powrotem do UMS (ENG)

 

No wlasnie, otoz mam irivera t30 z firmwarem 1,71p mtp i nie wiem jak zmienic jego format na ums. Mozesz opisac dla jak to zrobic (idiot friendly) ew. dac linka do strony gdzie bedzie to opisane, bo sam nic nie znalazlem

 

 

Dziekuje

 

pz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja niestety mam problem z Iriver Plus 3. Nie chce sie polaczyc podczas gdy sprawdzam nim nowy firmware. Wyskakuje blad polaczenia. Wylaczalem firewalla i nic nie pomaga. Natomiast sam sie laczy bo program sie upgraduje. Od kilku dni probuje i ciagle to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Grumens:

u mnie to samo

 

znalazl juz ktos przyczyne ?

a moze jest jakis inny sposob (reczny) na update T30? mam wersje Pure bez radia na 1.71. nie wiem czy to wina softu ale na equ limit glosnosci zatrzymuje sie na 25 kreskach. widac to wyrazie dajac np 35 i przelaczajac na SRS. moze jest jakis nowy soft do wersji PURE ktory to poprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grumens:

u mnie to samo

 

znalazl juz ktos przyczyne ?

a moze jest jakis inny sposob (reczny) na update T30? mam wersje Pure bez radia na 1.71. nie wiem czy to wina softu ale na equ limit glosnosci zatrzymuje sie na 25 kreskach. widac to wyrazie dajac np 35 i przelaczajac na SRS. moze jest jakis nowy soft do wersji PURE ktory to poprawia

 

Wersja PURE ci nie zmieni w tym - bo PURE a NIE PURE różni się tylko Radiem.

 

Jeśli ktoś nie chce się męczyć z przeskakiwaniem firmware z tego na tamtego a potem innego aby otrzymać 1.75 KR to podaje linka (wygrzebanego z pliku firmware.ini ściąganego przez iRiver Plus 3 podczas aktualizacji) prosto to pliku HEX:

Firmware T30 wersja 1.75 KR (Korea) (jest to wersja z radiem - NIE PURE)

http://iriver.nefficient.co.kr/iriver/upda...t10/kor/T30.HEX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności