Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
Ultrasone w super cenach Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jaki polecalibyście wzmacniacz słuchawkowy do HD800 w cenie do 5500zł, może być używany. Z propozycji i poszukiwań są: najmocniejsza wersja Phasta, woo audio wa2, CMA800R. Słucham muzyki przede wszystkim z komputera przez ifi idac 2, HD800 na forza black noir. Chciałbym osiągnąć jak najbardziej naturalne brzmienie. Słucham wielu różnych gatunków.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Poszukaj używanego lampowca Skorpiona HV-1.

http://dubieltubeamps.pl/

Przepraszam,że nie dodałem, lecz obecnie mam HV-1:)chciałbym sytuację poprawić:)

Obecny tor wygląda następująco: PC -forza USB - iusb3.0 - Gemini - ifi idac2-Nordost Blue Heaven - HV1-forza black noir - HD800 (chyba tym razem nic nie pominąłem:)

Coś mi się komp zwiesił i dwukrotnie powstał wątek, bardzo proszę admina o scalenie, jeśli to możliwe. Dziękuję.

Edytowane przez toxic
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może lepiej zacząć od wymiany źródła? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PC jak źródło jest dla mnie również bardzo wygodny. Słucham także podczas obróbki zdjęć. Mam zrzucone wszystkie swoje płyty i mogę tworzyć mix w zależności od nastroju:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to przepraszam:)wydawało mi się, że w cenie do 2k idac 2 jest dobrym rozwiązaniem,ale z chęcią posłucham o innych rozwiązaniach:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi