Skocz do zawartości
  • 0

Poszukiwana alternatywa dla SoundMagic E10


Test222

Pytanie

Czołem,

z 2 lata temu zakupiłem SoundMagic E10 i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć (no prawie). Budowa jest porządna, jestem aż zdziwiony, że jeszcze żyją. Ich największą zaletą jest uniwersalność brzmienia - słucham wszystkiego od rocka po muzykę klasyczną. Niestety są dość duże (przynajmniej dla mojego ucha). Po głębokim włożeniu cała obudowa (która jest dość spora) wystaje poza ucho. Śmiesznie to wygląda, nie powiem, a wygodne też jest średnio. Dlatego szukam jakiejś alternatywy (pod względem ceny i brzmienia), ale coś fizycznie mniejszego, co nie będzie tak zwracać na siebie uwagi (mniejsza tulejka niż t-400 również byłaby na plus).

 

Zastanawiam się nad MEE Audio M6 lub M6 Pro. Choć nie wiem, jak one brzmią, to wydają się dość dobrze chować w uchu.

Edytowane przez Test222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki, a możecie mi jeszcze powiedzieć, czy istnieją różne wersje M6 PRO?
W tym sklepie (https://m.sklep.rms.pl/mee-audio-m6-pro-v-2017-m6pro-pianki-comply-t-sluchawki-monitory-dokanalowe-profesjonalne-audiofilskie-z-odlaczalnym-kablem) jest wersja "2017", a na allegro jest aż o 40 zł tańsza wersja 2015, jednak nie znalazłem w google żadnych informacji o różnicach.

Edytowane przez Test222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Test222 napisał:

Dzięki, a możecie mi jeszcze powiedzieć, czy istnieją różne wersje M6 PRO?
W tym sklepie (https://m.sklep.rms.pl/mee-audio-m6-pro-v-2017-m6pro-pianki-comply-t-sluchawki-monitory-dokanalowe-profesjonalne-audiofilskie-z-odlaczalnym-kablem) jest wersja "2017", a na allegro jest aż o 40 zł tańsza wersja 2015, jednak nie znalazłem w google żadnych informacji o różnicach.

 

Jest tylko jedna wersja M6 Pro z 2015r. (wersja clear), rok później dodano tylko kolor smoke. Na allegro jest dodana data ponieważ wiele lat wcześniej MEE miało pod tą samą nazwą zupełnie inny model i sporo osób pytało.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchawki do mnie doszły, jednak szybko wróciły do nadawcy. Niestety brzmienie nie przypadło mi do gustu (myślałem, że surowość monitorów nie będzie mi aż tak przeszkadzać, jednak myliłem się). Dodatkowo budowa over-the-ear... jednak to nie dla mnie.

Dlatego odświeżam temat i zmieniam nieco kryteria:

- cena do 200 zł (mogę lekko przekroczyć);

- przeznaczone do zakładania in-ear (tak to się nazywa?) W każdym razie tak "normalnie", a nie nad uchem;

- nienastawione wyłącznie na jeden typ muzyki;

- mała tulejka (mniejsza niż t-400), niewystające nadmiernie z uszu.

 

Dodatkowym plusem będzie odpinany kabel, chociaż takich słuchawek w tej cenie chyba nie znajdę.

Edytowane przez Test222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności