Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie o słuchawki bosshifi b8


polop01236

Pytanie

Witam, nie dawno na tym forum polecili mi słuchawki takie jak w temacie, tylko mam parę pytań odnośnie ich:

1.bo w opisie ich typ podłączenia piszę, że to usb... a podobno jack, więc jak to jest?

2. i chodzi też o wielkość ich, bo pisali niektórzy że są wielkie, i na małe głowy nie wejdą, nie wiem jaką mam głowę właściwie xd, wiem że hyperx cloud ustawione mam na 4-5 kropkę.

3.opisałby ktoś ich dzwięk?, będą dobrze grały z prodigy cube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1.Wysyłam linka do foto

2. Pałąk jest duży .Dziewczyna gdzie ma małą głowę ma maksymalnie "skręcone" a dla mnie idealnie. Nie wiem jak to opisać .

3 Nie miałem prodigy cube . Jaro54 opisał brzmienie. Brzmi ciepło wszystko jest na miejscu ale brakuje moim zdaniem separacji instrumentów. Lubie słyszeć jak ktoś  sobie brzdęka na innym instrumencie w odali.  Ogólnie warto 

 

 

Ja jestem w trakcie modów .W muszlach zrobiłem dziurki na środku i wyłożyłem watą  .Teraz czekam na kable z końcówkami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, oskar_e89 napisał:

1.Wysyłam linka do foto

2. Pałąk jest duży .Dziewczyna gdzie ma małą głowę ma maksymalnie "skręcone" a dla mnie idealnie. Nie wiem jak to opisać .

3 Nie miałem prodigy cube . Jaro54 opisał brzmienie. Brzmi ciepło wszystko jest na miejscu ale brakuje moim zdaniem separacji instrumentów. Lubie słyszeć jak ktoś  sobie brzdęka na innym instrumencie w odali.  Ogólnie warto 

 

 

Ja jestem w trakcie modów .W muszlach zrobiłem dziurki na środku i wyłożyłem watą  .Teraz czekam na kable z końcówkami

 

Ok, dzięki, chce je kupić, ale jak się okaże, że pałąk będzie za duży to nie wiem co wtedy zrobię :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, Nehero napisał:

Polop01236 a zapłaciłeś tylko za słuchawki  czy kazali Ci płacić za jakiś vat albo za bóg wie co tam jeszcze?

Bo to różnie ludzie piszą o zakupach z Chin.

VAT zapłacisz jak ci naliczą w Polsce. Chińczycy nie biorą VAT. Przy odbiorze jak będziesz miał pecha. Ja nie płaciłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zwykle nie ma VAT ale na wszelki wypadek dolicz. Może wszystko będzie ok i nie zapłacisz jak ja i kilka innych osób, a wtedy masz super słuchawki w super cenie. Nikt z osób namowionych przeze mnie nie żałował decyzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności