Skocz do zawartości

UNITRA - PW-3015 - INTEGRATED AMPLIFIER


RavKos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam w domu sprawny sprzęt jak w tytule i nie jestem specjalnie na czasie w tych audio-nowinkach

UNITRA - PW-3015 - INTEGRATED AMPLIFIER

 

Chcę poznać bliżej jego możliwości, jak on się ma do obeocnych wzmacniaczy (czy to jest wzmacniacz czy amplituner w ogóle?)

Do Unitry mam podczepione głośniki ze starej wieży Panasonic o mocy 115 W

 

- posiadam odtwarzacz xduoo x2, jednak po bezpośrednim podłączeniu do Unitry uległ popsuciu (za duże napięcie czy jak?). Grał kilka dobrych tygodniu, ale prawdopodobnie przez ciągłe słuchanie z niego się zepsuł. Czy takiego odtwarzacza nie mogę podłączać bezpośrednio pod głośniki? Potrzebuje jakiś przetwornik?

W chwili obecnej już mam nowy xudoo x2 i profilaktycznie już nie podłączam go pod Unitrę.

 

Z tego względu nie podłączam swojego telefonu bezpośrednio pod Unitrę, podejrzewam, że też mogłby się taki smartfon zwalić.

 

Czasem Unitrę podłączam pod wejście słuchawkowe pod komputer, jednak dźwięk nie jest już taki Oh i Ah jak z odtwarzacza xduoo x2. Czy prawidłowo podłączam Unitrę pod komputer czy też może to grozić zwarciem (jakieś nieprawidłowe napięcie?).

 

Chciałbym poruszyć dyskusję, z racji że chciałbym bliżej poznać możliwości sprzętu, czy jest on w ogóle wart trzymania w domu i czy jakimś nakładem można jeszcze więcej uzyskać.

 

Proszę o sensowne komentarze, chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć. Nie jest to temat do mądrzenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 jak sie nie znasz to nie rób

po 2 oddaj do servisu żeby sprawdzili czy na wejściu nie ma zwarcia

po 3 jak wszytko jest ok to nie ma prawa nic uwalić

po 4 trudno mieć doby dźwięk z wyjścia słuchawkowego w kompie no ale i tak też można jak się jest hardcorem

powinno się podłączyć pod kartę dźwiękową a nie słuchawki no ale jw.

http://forum.mp3store.pl/topic/136946-bilet-w-przeszlosc-pt-tanie-granie-nieslychanie-do-300-zl-czyli-vintage-stereo/

proponuje poczytać, ze zrozumieniem <_<

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem "Proszę o sensowne komentarze, chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć. Nie jest to temat do mądrzenia się." Głową w mur.

 

Oprócz ws354 każdy inny Polski wzmacniacz unitry to dno. Jak chcesz poznać jak może grać sprzęt to zamiast kupować nowego dapa trzeba było za to kupić wzmacniacz i kolumny dokładając trochę grosza.

 

 

Panie Oskar, wyobrazi Pan sobie, że pieniądze chciałem spożytkować na laptopa, bo to on mi był potrzebny.

W chwili obecnej nie potrzebuje na własne uszy poznać możliwości jak może grać sprzęt za 3000 zł, chcę poznać w teorii możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności