Skocz do zawartości

BlackBerry Z10


GigereE

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo :)

Osobiscie nigdy nie moglem przekonac sie do BB OS7... i starszych. Swoja droga ciagle zastanawia mnie czemu ta platforma jest tak niedoceniana...

Miejmy nadzieje ze Chen wprowadzi swoj plan w zycie i postawi firme na nogi. Niemniej jednak.... zeby ulatwic mu troche prace... chlopaki do sklepow marsz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z WP 7 bylem prawie od samego poczatku... ciagle czekalem na "cos" od nich... niestety dostalem 7.8 i brak upgreatu do win 8. To bylo na tyle w inwestycje pazerniactwa ze stajni M$. Zreszta WP8 i teraz 8.1 mnie nie porwalo... Zastawnawia mnie tez co chlopaki zrobia ze wsparciem swoich produktow. Rzucili 18 miesiecy... i moga zostac ostatni na tym polu - co niezbyt dobrze dla nich wyglada IMO. Google mimo podobnego podejscia jakos zmienilo zdanie :) cale szczescie zreszta... patrz nexus 4 i 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja lumia juz taka maniane odpierdziela, ze oglaszam, taramtaram, wracam do BB!!! Wybor padl na q10, bo fizyczna klawa w bb to dla mnie mus. Teraz tylko znalezc sprzedawce, ktory mi to sprzeda na fakture i wio (jakby ktos mial na forum taka mozliwosc to zapraszam). Ale do muzyki to sie takie q10 chyba nie nadaje, co?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można je opisać jednym słowem- rozczarowanie. Domyślna pozycja dla komunikatora przy zablokowanym ekranie jest pozioma... Zmniejszona przejrzystość interfejsu przez upchanie większej ilości ikonek. Kalendarz teraz wygląda tragicznie i najgorsze jest to, że nie wiem, gdzie w ustawieniach go pozmieniać, żeby znowu wyglądał jak tej wcześniejszy.

Żeby nie było, że tylko krytykuję, są też plusy takie jak zwiększona baza "komend", szybsza zmiana profili głośności, ale mogli to zrobić bez psucia najlepszych cech tego telefonu...

Edytowane przez Panataki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przypomnijcie mi szanowni, jak rozpocząć korzystanie z tapatalka, którego ściągnąłem przez snapa na Q5? To samo miałem z Q10, ale jakoś przez przypadek udało mi się uruchomić i elegancko już potem chodził. Ale nie mogę sobie przypomnieć, jak to zrobiłem. Chodzi mi o ten niebieski ekran powitalny, gdzie jest tylko logowanie przez google lub fb lub e-mail. Jakoś to było, że coś się przeciągało, czy klikało i można było normalnie korzystać z tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na tapatalk, ale nie mogę się zalogować. Jak klikam przycisk: "zaloguj się przez google" to nic się nie dzieje, tak jakby przycisk nie działał. Natomiast jak klikam przycisk: "Email" to wyskakuje ekran "Zarejestruj się", gdzie należy podać nazwę użytkownika, email i hasło. Wprowadzam te dane (na pewno są poprawne), klikam "zarejestruj się" pojawia się "Email is already in use". I lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij menu z góry i po prawej stronie będziesz mieć opcje skalowania. Na kwadratowym ekranie nie widać po prostu odpowiedniej opcji :) Po przeskalowaniu zobaczysz to, czego Ci brakuje. Potem w locie możesz oczywiście znów przeskalować do formatu, jaki masz teraz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności