Skocz do zawartości

Problem


Gość ~Monika016~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~Monika016~

Niedawno kupiłam Odtwarzacz mp3 (Manta MM212 Demon 128 MB).

 

I problem w tym, że nie wiem jak mogę podłączyć go do kompa ;/ Mam system Windows Millenium, wgrywam sterowniki (może jakoś źle to robię?) i nic...

 

Mogłabym poprosić kogoś o wyjaśnienie krok po kroku co i jak? Byłabym wdzięczna.

 

Kiedy nie zadziałało na Millenium, próbowałam zainstalować XP. Wyświetlało mi się: "Nie rozpoznano urządzenia USB. Jedno z urządzen USB podłączonych do komputera ma awarię, ale system Windows nie może go rozpoznać."

 

I co zrobić w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moge doradzic od reki to zmiane systemu operaycjengo i odtwrazacza.

 

A tak bardziej realnie to jesli podajesz steroniki i one nie działaja, to pronuje napisac do manty, niech sie wykaze wsparciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ze specyfikacji wychodzi ze "Dysk przenośny USB 128 MB (bez dodatkowych sterowników w Windows

2000 i nowszych)"

wiec na xp ktorego zainstalowales problemu nie powinno byc.

moze wykasuj wszystkie sterowniki, sprawdz czy xp Ci zainstaluje urzadzenie. moze masz usb zwalone sprawdz u kogos jak masz mozliwosc

 

Tom0000 nie tu chodzi o ten player co jest na allegro z tym ze w roznych wcieleniach, z tym ze manta daje na niego az 24 miechy gwarancji :blink:

to jest to "cudo"

MM212MP3playerdemon..jpg

 

zastanawia mnie to "Funkcja magnetofonu i dyktafonu" o ile funkcja dyktafonu nie jest mi obca, to zastanawiam sie co to jest ta funkcja magnetofonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałam zainstalować XP. Wyświetlało mi się: "Nie rozpoznano urządzenia USB. Jedno z urządzen USB podłączonych do komputera ma awarię, ale system Windows nie może go rozpoznać."

 

I co zrobić w takim przypadku?

1/ w Millenium - zainstalowac sterowniki do usb - jak nadal nic - napisac do Manty

2/ w przypadku xp - pradopodobnie nie sa zainstalowane porty usb2.0 - najpewniej trzeba je zainstalowac najpier w CD od plyty glownej (najczesiej wymaga service packa 1 lub nowszego) - tu chyba jest pies pogrzebany.

 

jak to sprawdzic?

 

ikona moj komputer -> prawy klawisz myszy-> wlasciowsci -> mamger urzadzen - sprawdzic porty usb !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności