Jump to content

O wszystkim i o niczym.

Recommended Posts

2 minuty temu, deftones9 napisał:

no i mamy piękną zime :D u mnie jest więcej niż pół metra poza miastem, sypie cały czas.Od środy będziemy w innym świecie i będzie trzeba przez miasto  przepływać łodziami bo przywali prawdopodobnie +6 :D

Ha, doczekałeś się ;)

• Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jak byłem mały, to miałem podobnie wyglądający kabel - do Łunochoda (bo dronów jeszcze wtedy nie było ), też był taki czerwony, wizualnie powiedziałbym, że identyczny. Głupi byłem, że wyrzuciłem, może

@Compton   Ale ja to samo wrzuciłem u siebie w dwa wątki + zrobiłem aktualizację w samej recenzji, więc skoro mnie tu ściągnięto, to napisałem i tu parę postów - MZ i na forum. Nie wiedziałe

Nie wiem. Tak mi się tylko przykro zrobiło, że tutaj jest czas i energia na wstawienie zdjęć, posta i opis do muzycznych zakupów, a nas swoim podwórku..? Bardzo dużo niespójności i brak logiki/ko

Posted Images

Tak sobie siedzę i słucham nowej płyty Diany Krall... i mam do was pytanie, czy też wasz sprzęt musi trochę pograć po włączeniu aby grał dobrze?
Rozumiem, że wzmacniacze oparte na lampach potrzebują trochę aby lampy się nagrzały, ale czy we wzmacniaczach tranzystorowych też tak macie?
Mój AudioGD Master 19 ewidentnie potrzebuje min. 30 minut aby zacząć grać na poziome, pracuje w klasie A, może dlatego potrzebuje tej rozgrzewki (czasu)?
Tak to normalne zjawisko. Tranzystor spokojnie 1h-1.5h, owszem po tych 30min już jest względnie ok. Ale patrząc na ludzi którzy którzy podchodzą do odsłuchu poważnej właśnie czekają ten czas.
Na początek coś jako muzyka w tle, później odsłuch.

Kabooom!

• Haha 1
8 minut temu, hammerh34d napisał:

Mój hybrydowy Haiku rozkręca się tak naprawdę kiedy radiatory są już stabilnie ciepłe. W sumie nic w tym dziwnego, charakterystyka tranzystora o ile wiem też zależy w jakimś stopniu od temperatury.

Tak. W bipolarnych napięcie złącza maleje wraz z temperaturą. Związek tego faktu z brzmieniem przynajmniej w czystej klasie A single ended nie powinien istnieć. Pewnie lampa potrzebuje się nagrzać.

Tak. W bipolarnych napięcie złącza maleje wraz z temperaturą. Związek tego faktu z brzmieniem przynajmniej w czystej klasie A single ended nie powinien istnieć. Pewnie lampa potrzebuje się nagrzać.
Tam są jakieś hexfety :) (czyli mosfety) jako wtórnik prądowy.

Spodziewałem się że napiszą że nie miał maseczki i zmarł na covida.

Reanimacja po prawie 2h pod lodem 🤦‍♂️

Edited by jacmiszcz92
9 godzin temu, majkel napisał:

O co chodzi w pierwszym punkcie? 

Drugie popieram. Dokładam postulat o pousuwanie użytkowników, szczególnie wieloletnich milczków. Ja wiem, że to pięknie wygląda w statystykach, że tylu userów tutaj jest, ale utrudnia np. wywoływanie nazw użytkowników małpką.

Na forum w dziale muzyka jest poddział "Forumowa Płyta Testowa" do której dostęp jest zamknięty hasłem ;) O ile nie ma tam tajnych spotkań loży masońskiej, to możnaby to albo otworzyć, albo zdjąć z listowania :)

40 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

Na forum w dziale muzyka jest poddział "Forumowa Płyta Testowa" do której dostęp jest zamknięty hasłem ;) O ile nie ma tam tajnych spotkań loży masońskiej, to możnaby to albo otworzyć, albo zdjąć z listowania :)

Wpisz hasło którym sie logujesz do forum.

1 godzinę temu, saudio napisał:

Trzeba znać właściwe hasło, do tego 5lat na forum i 5tys postów;)

Rejestracja wcześniej niż 2010.;) 5k postów można naklepać w 2 miesiące.

W dniu 17.01.2021 o 19:27, jacmiszcz92 napisał:

Reanimacja po prawie 2h pod lodem 🤦‍♂️

Akurat w bardzo niskiej temperaturze jest szansa na uratowanie takiego człowieka. Jeżeli wpadnie w hibernację zanim zaleje sobie całkowicie płuca wodą, to jest szansa nawet po kilkudziesięciu minutach :)

pierwszy z brzegu znaleziony przykład 

https://www.google.com/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/zyje-choc-lezal-pod-lodem-prawie-pol-godziny-nowe-fakty/fv33ybg.amp

• Like 1

To co by tam mogło być?

1. No sanctuary here, znane bardziej jako Ommmmmmmmmmmmmm

2. Coś od Kralowej

3. Coś od Dejwisa z Kind of Blue

4. I wish you were here od Pink Floyd (kto nie zasnął do tej pory, zaśnie teraz)

...?

• Thanks 1
2 minuty temu, majkel napisał:

To co by tam mogło być?

1. No sanctuary here, znane bardziej jako Ommmmmmmmmmmmmm

2. Coś od Kralowej

3. Coś od Dejwisa z Kind of Blue

4. I wish you were here od Pink Floyd (kto nie zasnął do tej pory, zaśnie teraz)

...?

Plus Daft Punk obowiązkowo!

Grupa z dostępem nie określona parametrycznie, osoby wybrane w wyniku losowania przez pijanego Norwega po wypiciu alkoholu bez akcyzy. 

W skrócie: gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie. Dlatego projekt upadł na twarz.  

Edited by wrq
  • Like 1

Glastonbury odwołane, ******ście 😕 Wygląda to tragicznie i spora część ekip niestety padnie.Nie mówie już  nawet o branży która koncerty organizuje bo to jest oczywiste.

Edited by deftones9
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy