Jump to content
Roni11

O wszystkim i o niczym.

Recommended Posts

5 minut temu, micbud napisał:

Tylko, że to było powiedziane w programie na żywo, a występował ten sam aktor, który podkładał głos pod Uszatka, ale z Misiem Uszatkiem i jego emploi nie ma to nic wspólnego. I nie "drogie" tylko "kochane". I tutaj mamy znak czasu - "niezależni twórcy" z internetu ulepili "fakt", o jakim się nie śniło telewizji publicznej, i to za PZPRu. Rzetelność i niezależność w pigułce.

Tak jak napisane, we wklejonym linku.

Zabawne jest jak każda z stron myśli że jest bardziej sprawiedliwa i właściwa niż reszta.

Przykre jak każda z stron upada nisko by poniży wroga nawet jeśli robi się to w białych rękawicach.

Ciekawi mnie kiedy się ten cyrk skończy, kiedy ludzie zaczną rozmawiać. Może jednak ten Covid jest potrzebny, idę budować schron Arkę z pancerzem przeciwatomowym

- Tapatalk

9 godzin temu, retter napisał:

Ciekawi mnie kiedy się ten cyrk skończy, kiedy ludzie zaczną rozmawiać. Może jednak ten Covid jest potrzebny, idę budować schron Arkę z pancerzem przeciwatomowym emoji1787.png

Covid okazał się za słaby. Jeszcze na początku ludzie zaczynali powoli dostrzegać innych. Teraz jest już to samo co było.

Ebola załatwiłaby sprawę, nauczyłaby nas wiele ... Jak mawiał mój śp. dziadek, - wojna, trzeba wojny ...

• Like 1
  • Thanks 1

no, tak, doczytałem, żeby dostać dostęp do "najdłuższego" trzeba mieć 500 postów, hm, od chwili rejestracji 19 Maj 2012 napisałem ich 130, średnio 16 na rok, to w zaokrągleniu, jeszcze 24 lata i tam zajrzę 😺 o ile dożyję, 😣

Ale żeby nie było, że posty sobie nabijam, to o wódce napiszę, pamiętacie jak  w serialu Luke Cage, postać - Black Mariah piłą wódkę? piłem prawie tak samo, nie pamiętam co to było, jakaś ruska, u znajomego żony z pracy,  do szklanki (tumbler) wrzucił kostki lodu, polał ciepłą wódką i tyle, i smakowało, sączyłem jakbym łiskacza pił.

gdzieś nawet kiedyś czytałem, że metoda picai na "płynny lód" wcale nie jest dobra, zabija smak i zapach spożywanej wódki, bo wódka to nie tylko spirytus rozcieńczony waodą, podobno, tak słyszałem.

BTW: a wiecie, że

każda frytka to smutna historia ziemniaka, który mógłby być wódką? 

8 minut temu, wdehe napisał:

Ale żeby nie było, że posty sobie nabijam 

Nie nabijasz bo te z hydeparku się nie liczą.

Ludziska HD Tune jest w miare wiarygodny? Jeśli przy retired block count mam już attention to chyba czas już na skopiowanie danych i zakup nowego dysku no nie? zna sie tu ktoś na ssd?

1 godzinę temu, deftones9 napisał:

Ludziska HD Tune jest w miare wiarygodny? Jeśli przy retired block count mam już attention to chyba czas już na skopiowanie danych i zakup nowego dysku no nie? zna sie tu ktoś na ssd?

Ok 2 lata temu przerabiałem to na kingston SSD. 

Kolor czerwony ten "attention"?

Po ok miesiącu od tego attention padł dysk. 

Hey. Witajcie szukałem w wyszukiwarce Beyerdynamic MMX 300 ale nie znalazłem. Ktoś coś słyszał ?

Beyerdynamic MMX 300 - tylko zagraniczne opinie w sieci, niby dobre ale drogie.

@Spawn

A, czyli na tych 130 postach mogę ślizgać się do końca świata, bo nikt tu ich nie liczy, super!

8 minut temu, wdehe napisał:

czyli na tych 130 postach mogę ślizgać się do końca świata, bo nikt tu ich nie liczy, super!

A po co Ci więcej?

hm, w sumie to po nic, wątek "dpwcipny" znowu dostępny :)

@wdehe   -  "chcę - pokoju na świecie" 

Ty to dopiero jesteś dowcipniś :)  Musisz się udzielać w tamtym wątku. 

47 minut temu, wdehe napisał:

@Spawn

A, czyli na tych 130 postach mogę ślizgać się do końca świata, bo nikt tu ich nie liczy, super!

Jak przychodzisz na forum o sprzęcie audio tylko, żeby rozmawiać o zadku Maryni w hydeparku to tak :)

Edited by Spawn

Godzinę temu, wdehe napisał:

Beyerdynamic MMX 300 - tylko zagraniczne opinie w sieci, niby dobre ale drogie.

@Spawn

Pierwsza generacja to raczej się ich nie dostanie, w drugiej podobno tylko poprawili mikrofon. 1 edycja była w 2009 druga 2018. W tej cenie to 990 pro edition 32 ohm czy nie byłby lepszym wyborem?

Edited by marco-polo
poprawienie swojej myśli

@John Grado

ale ja tak na poważnie,

nie jak te laski z konkursów piękności co to chcą pokoju na świecie i pomóc biednym dzieciom

(podobno, nie wiem, nie oglądam, tak słyszałem, a może to tylko taki utarty krzywdzący pogląd)

niektórzy tam wpisują sprzęt, nie wiem czego chcę ze sprzętu, to co mam pozwala cieszyć mi się muzyką,

już dawno zauważyłem, że raczej meloman jestem niż audiofil, zresztą przygłuchy już jestem, wiek robi swoje, ostatni audiogram robiłem z 10 lat temu, teraz pewnie było by gorzej, w dużym zanieczyszczeniu hałasem pracuję

@Spawn

zawsze najciekawiej jest w hyde-parku (na każdy forum)

pisać o sprzęcie nie potrafię,  bo jak napisze wam że buds (samsung/akg) mojej żony grają gorzej niże moje buds+ , to takie stwierdzenie wam nie wystarczy, a te z + faktycznie grają lepiej bo dźwięk jest .... lepszy? ;)  a tak w ogóle to ja tylko w nich biegam, spójny ekosystem chciałem mieć (fon, zegarek, słuchawki) to kupiłem bo creativy zaczęły szwankować,

i spodobał mi się kolor niebieski, bo jakby wypadły to łatwo będzie znaleźć, i kupiłem, mimo, że recenzje kiepskie, i mogą być, mogę biegać, ale nie za długo, nie znoszę dokanałówek, 

doradzać też nikomu nie będę, każdy ma swoje uszy i co innego mu pasuje, 

o muzyce czasem można pogadać, ale lepiej jej słuchać albo grać, choć czasem rozmowy o muzyce ciężkie są bo każdy ma swój gust, jeden pizzę woli a drugi naleśniki.

ja dalej nie mogę uwierzyć, że niektórzy słuchają tego czego słuchają, ale ich wybór

• Thanks 1

Aby wrócić oraz ponowić akt ćwiczenia cierpliwości i cierpienia użytkownika bo pokuta musi trwać.
Za te grzeszki rejestrowania się na forum i kupowania kolejnych entych słuchawek czy czego tam jeszcze potrzeba do szczęścia.

I te gonienie króliczka nieprzerwany ciąg przychodzących elementów toru oraz ekscytacji nowa zabawką.

- Tapatalk

@retter A czy nie na tym polega hobby? :D

[mention=39810]retter[/mention] A czy nie na tym polega hobby?
Wydawało mi się że na słuchaniu muzyki a sprzęt jest tylko środkiem do tego, a nie samym w sobie celem. No patrz po tylu latach nareszczcię przełom w błądzeniu.

- Tapatalk

@retter Oj no to oczywiste, że na słuchaniu, ale co jakiś czas można sobie pozwolić na szaleństwo wertowania sprzętem ;) 

W dniu 24.05.2020 o 00:39, bendezar napisał:

Wiem, ja ostatnio miałem tak z wysyłką z Anglii. Napisałem do sprzedawcy i już jedzie.

Niemiec się zgodził z wysyłką do Norwegii. Jak składałeś zamówienie? Czy normalnie złożyłeś zamówienie na stronie ebay?

1 minutę temu, marco-polo napisał:

Niemiec się zgodził z wysyłką do Norwegii. Jak składałeś zamówienie? Czy normalnie złożyłeś zamówienie na stronie ebay?

Składałem na stronie Ebay, mogłem normalnie złożyć zamówienie. Może wyrzucił Polskę z wykluczonych? Nie pamiętam dokładnie.

1 minutę temu, bendezar napisał:

Składałem na stronie Ebay, mogłem normalnie złożyć zamówienie. Może wyrzucił Polskę z wykluczonych? Nie pamiętam dokładnie.

Nie mam podanej kwoty wysyłki to jak to jest z opłatą pocztową. Płacisz przy odbiorze?

Pisał coś o zwrocie 19%