Jump to content
Roni11

O wszystkim i o niczym.

Recommended Posts

5 minut temu, micbud napisał:

Tylko, że to było powiedziane w programie na żywo, a występował ten sam aktor, który podkładał głos pod Uszatka, ale z Misiem Uszatkiem i jego emploi nie ma to nic wspólnego. I nie "drogie" tylko "kochane". I tutaj mamy znak czasu - "niezależni twórcy" z internetu ulepili "fakt", o jakim się nie śniło telewizji publicznej, i to za PZPRu. Rzetelność i niezależność w pigułce.

Zabawne jest jak każda z stron myśli że jest bardziej sprawiedliwa i właściwa niż reszta.

Przykre jak każda z stron upada nisko by poniży wroga nawet jeśli robi się to w białych rękawicach.

Ciekawi mnie kiedy się ten cyrk skończy, kiedy ludzie zaczną rozmawiać. Może jednak ten Covid jest potrzebny, idę budować schron Arkę z pancerzem przeciwatomowym

- Tapatalk

9 godzin temu, retter napisał:

Ciekawi mnie kiedy się ten cyrk skończy, kiedy ludzie zaczną rozmawiać. Może jednak ten Covid jest potrzebny, idę budować schron Arkę z pancerzem przeciwatomowym emoji1787.png

Covid okazał się za słaby. Jeszcze na początku ludzie zaczynali powoli dostrzegać innych. Teraz jest już to samo co było.

Ebola załatwiłaby sprawę, nauczyłaby nas wiele ... Jak mawiał mój śp. dziadek, - wojna, trzeba wojny ...

• Thanks 1

no, tak, doczytałem, żeby dostać dostęp do "najdłuższego" trzeba mieć 500 postów, hm, od chwili rejestracji 19 Maj 2012 napisałem ich 130, średnio 16 na rok, to w zaokrągleniu, jeszcze 24 lata i tam zajrzę 😺 o ile dożyję, 😣

Ale żeby nie było, że posty sobie nabijam, to o wódce napiszę, pamiętacie jak  w serialu Luke Cage, postać - Black Mariah piłą wódkę? piłem prawie tak samo, nie pamiętam co to było, jakaś ruska, u znajomego żony z pracy,  do szklanki (tumbler) wrzucił kostki lodu, polał ciepłą wódką i tyle, i smakowało, sączyłem jakbym łiskacza pił.

gdzieś nawet kiedyś czytałem, że metoda picai na "płynny lód" wcale nie jest dobra, zabija smak i zapach spożywanej wódki, bo wódka to nie tylko spirytus rozcieńczony waodą, podobno, tak słyszałem.

BTW: a wiecie, że

każda frytka to smutna historia ziemniaka, który mógłby być wódką?