Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
Roni11

O wszystkim i o niczym.

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, bakus. Spamuj tutaj swoimi czekoladami z Leviatana i płacz, że Cię nazywają trollem. Status usunąłem, bo wiem do czego jesteś zdolny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój post i zachowanie to czysta prowokacja. Chyba każdy na czatboxie już się na tobie poznał :P i na innych forach zresztą też co nie? :D a teraz zajmij się  sobą i nie prowokuj w tematach na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bakuś, każdy z nas mających na koncie setki postów hoduje w sobie czule małego trolusia, a niektórzy nawet całkiem już sporego wyhodowali; więc jeżeli taki kolega w dążeniu do prawdy tak bardzo zbliżył się już do postawienia trafnej autodiagnozy, to nie wolno tego procesu zakłócać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autodiagnozy :D lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, bakus1233 napisał:

Twój post i zachowanie to czysta prowokacja. Chyba każdy na czatboxie już się na tobie poznał :P i na innych forach zresztą też co nie? :D a teraz zajmij się  sobą i nie prowokuj w tematach na forum.

Czy to ja spamuje Ci po profilu czekoladami z Lidla? Kiedy napisałem cokolwiek na Twoim statusie? Doskonale wiesz kto jest tutaj trollem.
Hę? Czatbox? Masz na myśli to forumowe siedlisko trolli?
Jeśli odnosisz się do innych for to powinieneś wiedzieć, że za uporczywe trollowanie w Twoim stylu już dawno byś poleciał na wielu z nich. Tutaj za bardzo nikogo aktualnie nie interesuje namnażanie się takiego... elementu internetowego to się rozrasta. Ale łatever i tak coraz mniej korzystam :)

lol, micbud jak zwykle ma coś do powiedzenia mimo, że nie ma niczego do powiedzenia. Powinni wymyślić na to jakąś naukową nazwę na jego cześć.
Pozdrowiłbym was odpowiednio, ale nie będę zniżał się do waszego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzucic szambem i narzekac, ze smierdzi. I pisac, ze to inni nie maja nic do powiedzenia. Ale obawiam sie, ze naukowcow niewiele to obchodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś miałem okazję posłuchać płytkę przygotowaną dla Marantz-a w wysokiej rozdziałce i jestem pod ogromnym wrazeniem,takiego natłoku dzwięków dawno nie słyszałem.Nie moje klimaty, a Buddy Guy- Anna Lee potocznie prawiąc,wbił mnie w fotel! Dziwnych sytuacji człowiek doświadcza w swoim życiu, a szczególnie w tej materii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio w jednej Biedronce terminale płatnicze przyjmowały płatności kartami z czipem i paskiem. Dotykowo już nie. Przy okazji pomyślałem o wszystkich fanach płacenia GPay i APay... Tu mieliby problem (bez karty i bez gotówki).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O dinozaurach. Bo o dinozaurach nigdy za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wszyscy oszaleli z tą obrazkową weryfikacją antyrobotyczną? Czy w sieci siedzą same boty roboty i wysyłają zapytania po polsku odnośnie produktów? 3 razy po 5 razy musiałem wyklikać znaki drogowe/autobusy/witryny/psy srające na chodnikach żeby zadać jednozdaniowa pytania. I jeszcze taka mini gierka - masz na to 2 sek, bo inaczej jesteś botem i doje..ci jeszcze kila puzzli więcej. Wszędzie to już niemal jest, allegro i masa sklepów, puzzloapokalipsa.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o widzisz, a na mp3s nie ma żadnych zabezpieczeń, widzisz jaki luxus? :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha, bateria która działa od 177 lat bez ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie - czy noszenie karty płatniczej razem ze smartfonem w jednym etui , może "szkodzić" karcie ? Paskowi magnetycznemu lub chipowi ?

Bo taki pomysł - zamiast GPay czy APay , wsadzasz kartę pod etui na plecki telefonu lub w okładkę etui "książeczkowego" i tak płacisz "dotykowo" telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zaszkodzi, masz na rynku pelno kejsow z klampkami i innymi wsuwkami nawet na karty. Np spigen slim armor cs 

12347040.jpg

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładny . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo na czasie.

Edytowane przez Arthass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga opieka medyczna w USA. Czy to wynik wolnorynkowej, prywatnej służby zdrowia? A może wręcz przeciwnie - wynik interwencjonizmu państwowego aka socjalizm Obamacare? Czyli mit USA jako przykładu "drogiej, prywatnej służby zdrowia".

Edytowane przez Arthass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś korzysta z Google Now ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedałem gramofon - żal, nie. Gramofon jest dla bogatych ludzi co maja kupę czasu wolnego - nie należę do żadnej z tych grup. 

Doceniam gramofon, ale jeszcze nie teraz. Nadal kupuje płyty winylowe - nie kupuję juz cd. 

Wyprzedaję stacjonarkę - przestałem umieć słuchać na kolumnach. To nie ten rodzaj słuchania. Na słuchawkach muzyka jest tylko dla mnie, przeżywam ją - nazwałbym to nawet medytacją :) mój sposób słuchania. 

Na kolumnach analizuję - na słuchawkach słucham. 

Starzeję się... 

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi