Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wygodne słuchawki do £100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam wygodnych słuchawek które bym używał do muzyki i gier,

Chciałbym szeroką scenę nie tracą na tym basu zbyt gwałtowanie.

Dobre pozycjonowanie w FPS jest dla mnie bardzo ważne bo często gram klanówki i nie raz moje superluxy zrobiły mnie w ciula, bass`u też za dużo nie mają.

Od tych słuchawek grzeją się uszy i robią się tłuste włosy, co mnie bardzo denerwuje gdyż szukam czegoś co bym mógł mieć na głowie przez 4-6h bez większego problemu...

Słuchawki będę kupował w Anglii, myślę że 100 funtów to rozsądna cena, nie jestem audiofilem że potrzebuje dobrej jakości muzyki. Muzykę mam zgraną w mp3 320kb/s bo flac jak na moje za dużo waży, choć różnica jest ale dla mnie nie warta swojej wagi.

Jeśli polecicie coś tańszego też to rozpatrzę.

Czy bym mordował następne słuchawki? Raczej nie bo jakoś mnie do tego nie ciągnie, wolę zapłacić więcej żeby później się nie bawić w modowanie.

Moja karta dźwiękowa to Asus D1.

Muzki której słucham to: Rap,reggae, rock,folklor i czasami elektryczna muzyka typu trance, dubstep, electro house itd.

Mocnego basu nie chcę, ale nie lubię gdy słuchawki go praktycznie nie mają tak jak superlux 668b mają bardzo mało basu. Za to góra i środek brzmią naprawdę soczyście.

Rozpatruje konstrukcje otwartą.

 

Opcje które rozważałem i miałem doradzone.

 

Koss ur 40 + sony xbs 500

Koss ur 40 + Microlab solo 6c

Denon 1100 - Naczytałem się i już je wykluczam, ale polecił mi ktoś je, ta sama osoba co poleciła mi Kossy + sony

 

Chyba wypisałem dość informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności