Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Do 900 zł, Hip-Hop/Rap


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję słuchawek, tak jak wspominałem do hip-hopu/rapu, ale oczywiście pojawią się też inne gatunki muzyczne (rock z lat 80, elektronika etc.). Przydałoby się by były w miarę przenośne, tak żebym mógł je założyć w drodze do pracy, ale będę z nich głównie korzystał w domu. Narazie rozważałem:

 

-AKG K618DJ

-AKG k450

-Beats by DRE MIXR

-Sony MDR-1R

-V-Moda Crossfade LP2/M80/M100.

 

Fajnie by było jakby nie potrzebowały amp-a, ewentualnie mógłbym jeszcze kupić fiio e6 albo coś w podobnej cenie.

 

Edit: zapomniałem dodać, źródłem będzie Galaxy S3 albo mój notbeook HP (bez beats audio).

 

Edit2: Do tej pory korzystałem z Sony MDR ZX300 i EX37.



Sorry że bumpuje, ale naprawdę przydałaby mi się rada.

Edytowane przez Meatydog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja posiadam Beats'y mixr'y i szczerze jest z nich zadowolony. Jedynie mam dyskomfort z nimi, ponieważ są dość niewygodne (strasznie uciskaja głowę ;c). Za te cene się one nie opłacają, przekonałem się na własnej skórze. Sony xb300 mają bardzo podobny dźwięk i są o niebo bardziej wygodne! Co do dźwięku to mają trochę mniej bassu, ale lepsze wokale. Pozatym te Soniaki kosztują 800 zł mniej! Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Beats'y mixr'y i szczerze jest z nich zadowolony. Jedynie mam dyskomfort z nimi, ponieważ są dość niewygodne (strasznie uciskaja głowę ;c). Za te cene się one nie opłacają, przekonałem się na własnej skórze. Sony xb300 mają bardzo podobny dźwięk i są o niebo bardziej wygodne! Co do dźwięku to mają trochę mniej bassu, ale lepsze wokale. Pozatym te Soniaki kosztują 800 zł mniej! Pozdrawiam :D

Założyłeś konto tylko po to żeby ten post napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Beats'y mixr'y i szczerze jest z nich zadowolony. Jedynie mam dyskomfort z nimi, ponieważ są dość niewygodne (strasznie uciskaja głowę ;c). Za te cene się one nie opłacają, przekonałem się na własnej skórze. Sony xb300 mają bardzo podobny dźwięk i są o niebo bardziej wygodne! Co do dźwięku to mają trochę mniej bassu, ale lepsze wokale. Pozatym te Soniaki kosztują 800 zł mniej! Pozdrawiam :D

Cieszymi się Twoim szczęściem, ale jak będzie Ci smakowała psia karma, to też kolegom zaczniesz polecać jako uber żarcie ?

 

Te słuchawki to dno i 6m mułu. Nie mogę wyjść z podziwu, jak w hameryce nikt jeszcze nie pozwał Monstera za utratę słuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak ofensywnie na niego? Napisał, że bitsy grają porównywalnie do słabych soniaczy + są mega niewygodne, więc dość wartościowy post, potwierdzający opinie o tych słuchawkach na forach audio. Lepiej, że się cieszy niż płacze, zawsze może sprzedać i część pieniążków odzyskać.

 

Fatso, a jak można stracić słuch samym basem ? :P Do tego potrzebne są soprany ;) Zresztą paradoksalnie bitsy są nawet lepsze dla niektórych osób , które odrazu rozkręcają na max volume (a takich ludzi nawet dużo, zwykłe normalne osoby..), byle jak nałgośniej by było.. - mniejsze ryzyko stępienia słuchu wysokimi tonami i tinitusa średnimi.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności