Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

3M Team - Recabling AKG K550


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

No i bomba teraz nie tylko świetnie grają ale i wyglądają.

BTW nie dało rady tak za 1 razem :huh: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK w takim wypadku to nie miałeś innego wyjścia. Zresztą i tak dobrze że chciało ci się poprawiać tylko estetykę skoro kabel ten sam ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no gra tak samo, te bawełny wyleciały a wskoczył multi.

rzeczywiscie na zdjeciu dziwnie wyglada, z tymi termokurczami, a one nie mają nawet 1 cm. :)

 

Ale ogólnie to bardzo mi pasi taki wyglad i takie brzmienie. Troche roboty było, ale finalny efekt przerósł moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte gniazda które miałeś rozpadają się dosłownie w rękach, możesz kupić coś takiego to najlepsze gniazda na mini jack jakie znalazłem, a szukałem sporo, styki są złocone, nakrętka plastikowa zdjęcia niestety tylko z telefonu.

http://forum.mp3store.pl/uploads/gallery/album_473/gallery_33904_473_189983.jpg

http://forum.mp3store.pl/uploads/gallery/album_473/gallery_33904_473_144205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nabytek ze Zbyromexu na warszawskim wolumenie, mają najwięcej wszelkich pierdółek ze wszystkich znanych sklepów nie pamiętam dokładnie ale chyba nie więcej niż 2pln nie kosztuje, a gdzie oni się w to zaopatrzyli to już się raczej nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nabytek ze Zbyromexu na warszawskim wolumenie, mają najwięcej wszelkich pierdółek ze wszystkich znanych sklepów nie pamiętam dokładnie ale chyba nie więcej niż 2pln nie kosztuje, a gdzie oni się w to zaopatrzyli to już się raczej nie dowiem.

prowadzą sprzedaż wysyłkową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mają duże zapasy tych gnazdek, w najgorszym przypadku trzeba będzie poczekać z tydzień, 2 na dostawę, zdarzyło się że próbowałem kupić jedną rzecz przez 2 miesiące, bo zawsze bo zawsze ktoś mnie podkupił tuż po dostawie. Można się ewentualnie też do mnie uśmiechnąć jak potrzebujesz 1-2 to podjadę do nich i wyślę pocztą.

BTW jak na sklep zawalony towarem pod sufit, to niewiele mają rzeczy na swojej stronie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie posłucham tych modów i porównam do swoich oryginalsów. Jak mnie uwiodą, to może zamówię taki dziuro - mod.

Trzeba by się jakoś w mp3store ustawić na porównanie.

 

Na marginesie.

Był u mnie dzisiaj Garstek i okazało się, że mieszkamy 15min od siebie, więc jakbyś się do niego wybierał kiedyś, to daj znać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie kupiłem k550. I mam z nimi taki problem kanał od strony kabla zasilającego gra odrobinę głośniej i ma troszkę więcej basu niż lewy czy ma ktoś podobny problem z tymi słuchawkami,myślę że to pasek miedziany dający sygnał do drugiego przetwornika schowany w pałąku ma taki wpływ na dźwięk, mam mić wymianę na nowe ale czy to coś zmieni,czy wszystkie tak grają czy tylko jakaś wadliwa seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności