Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 200 złotych pod integre


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum i szukam słuchawek zamkniętych/półotwartych pod kartę zintegrowaną. Nie jestem maniakiem basu, zależy mi przede wszystkim na jakości i dynamice. Myślałem o superluxach HD-330 - wiele dobrego się o nich mówi - ale 150 ohmów to mój sprzęt raczej nie wykarmi. Wcześniej miałem CAL!, ale po dwóch latach rozpadły się całkowicie. Dodam, że względnie spełniały moje oczekiwania. Zastanawiam się, czy przedłużyć ich linię i kupić kolejne, czy wybrać coś nowego.


Słuchawki głównie do szeroko pojętego rocka.

Edytowane przez zuber92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem brutalnie, dla mnie CAL! są nieco bardziej zamulone, choć nie grają bezpośrednio jak Panasy, Panasy jednak grają bardziej przejrzyście i czysto. w CAL dominuje bardziej sekcja basowa. Panasy dla mnie są wygodniejsze, choć tu dużo zależy od wielkości uszu

z tych dwóch nie wybrałbym żadnych ;) ale do rocka Panasy bardziej bym widział, żwłaszcza że będą grały bardziej "w głowę" co może potęgowac rockowe wrażenia :D

nie no, generalnie może niepotrzebnie piszę, tak zachwalane słuchawy, a ja je tu poniewieram, no ale niestety u mnie poszły na rynek wtórny i nie mogę ukrywac tego przed światem, że nie spełniły mych wygórowanych oczekiwań... :P

 

aha i żeby zakończyć konstruktywnie - przyoszczędź w kryzysie i weź Superlux 681 i skoryguj ich soprany w EQ - do rocka też jak znalazł

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te superluxy to chyba najbrzydsze słuchawki, jakie widziałem w życiu... :wacko: Zdaję sobie sprawę, że nikt, kto oczekuje dobrego dźwięku nie powinien wybrzydzać na estetykę produktu, ale 681 wyglądają jak jakaś nieudolna, odpustowa wariacja chińczyków na temat Gwiezdnych Wojen.

Edytowane przez zuber92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te superluxy to chyba najbrzydsze słuchawki, jakie widziałem w życiu... :wacko: Zdaję sobie sprawę, że nikt, kto oczekuje dobrego dźwięku nie powinien wybrzydzać na estetykę produktu, ale 681 wyglądają jak jakaś nieudolna, odpustowa wariacja chińczyków na temat Gwiezdnych Wojen.

Masz na myśli obecne, czy te, które mają wyjść prawdopodobnie w marcu lub też pod koniec stycznia?

 

500x1000px-LL-ed376dc4_900x900px-LL-9e0a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności